Klozet Kapağı

Klozet Kapağı
Klozet kapağı seçimi yaparken en dikkatli olmamız gereken konu kapağımızın klozetimize uygun olmasıdır. Eğer klozetimize uygun olmayan bir klozet kapağı alırsak çok kısa sürede kapağımızın kırıldığını göreceğiz. Bunun sebebi kapağımızın altındaki plastik takozların klozetimize tam basmaması nedeniyle esnemesi sonucunda kırılması. Eğer klozetiniz Vitra, Serel, Ege Seramik gibi markalı bir klozet ise mutlaka bu markaların orijinal kapaklarını almanızda yarar vardır. Klozet kapağı alırken dikkat edilmesi gereken bir konuda hijyen.
Piyasada ucuz fiyatlara satılan sünger klozet kapakları çok fazla uzun ömürlü olmamakla beraber hijyen olarak da sağlıklı ürünler olmadığını belirtmekte fayda var. Kullanıcıların en fazla şikayet ettiği konuların başında ise kapak menteşelerinin oksitlenmesi gelmekte. Aldığınız kapağa uygun tekrar menteşe bulabilmeniz için kapağınızın markalı bir kapak olması gerekmekte. Menteşelere klozeti temizlerken çok etkili temizlik malzemelerinin temas etmesini engelleyebilirsek menteşe ömrünü daha fazlaya çıkarmamız mümkün. Çok fazla paralar ödemeden kapak almak isteyenler için Aset, Japar, Tema markalarını size önerebilirim. Renkli klozet kapaklarında özellikle bayanlar tarafından oldukça ilgi görmekte. Renkli klozet kapaklarında Primanova markası oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.
Son dönemlerde klozet kapaklarında ki en büyük yenilik ise akıllı kapak klozet kapakları oldu. Bu fonksiyon sayesinde klozet kapağını tepeden bıraksanız bile kapak yavaş bir şekilde kendiliğinden iniyor buda kapağınızın darbe alarak kırılmasını engelliyor. Eğer rahatınıza düşkünseniz tercih etmeniz gereken klozet kapağı kesinlikle akıllı kapaklar olmalı sıcak oturak, masajlı yıkama ile kolay kişisel temizlik, su sıcaklığını ayarlayabilme sayabileceğimiz başlıca özelliklerden.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Japar Plastik Japar Yeni Astra Duroplast Klozet Kap 50307 Yorum yaz

* Üniversal (duvara sıfır) klozetler için tasarlanmıştır. * Ekonomik ve estetik tasarım. * Üstten sıkmalı kırılmaz Deirin Menteşe ve paslanmaz çelik montaj cıvata sistemi. * 2200 gr. Duroplast hammadde.

  • Karşılaştır
Rulopak Aile Klozet Kapağı Beyaz Yorum yaz

Rulopak Aile Klozet Kapağı Beyaz nbsp; Mıknatıslı mini kapak ouml;zelliği ile kolay ve rahatsız etmeyen kullanım olanağı sunan Aile Klozet Kapağı,nbsp; tak-ccedil;ıkar kilit mekanizması sayesinde, klozet kapağının vidalarını souml;kmeden, tek dokunuşla kolayca ccedil;ıkarılıpnbsp; temizlik ...

  • Karşılaştır
Rulopak R-1314 Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Yorum yaz

Sensörlü Klozet Kapağı Montaj Videosu       Sensörlü Klozet Kapağı Rulo Değişim Videosu       - Otomatik ve Korumalı Sensör Sistemi (Tam Otomatik ve Yarı Otomatik) - ...

  • Karşılaştır