Arzum Kıyma Makinesi

KIYMA MAKİNELERİ BİRBİRİYLE YARIŞIYOR

Besinlerin soframıza gelene dek hijyenik koşullardan geçmesi sağlığımız için oldukça önemlidir. Yemeklerde kullandığımız kıymalar da “kıyma makinesi”nden geçirilirken işlem temiz koşullarda gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle evlerimizde bunun için tasarlanmış makinelere ihtiyaç duyarız. Bunların pek çok özellikleri tam da istediğimiz şekilde kullanıcının maksimum kolaylık sağlayacağı şekilde üretilmiştir.
Birbirinden farklı pek çok özelliğe sahip olan bu makineler pek çok fiyat skalasında ihtiyaç sahiplerine aradıkları imkânı sunmaktadır. “Kıyma makinesi” üretimi yapan firmalar pek çok özellik konusunda birbiriyle yarışmaktadır. Makinenin aparatları yani kıymayı hazırlayan diskler çelik olmasından dolayı paslanmayan yapısı olup temizlemesi oldukça kolay ürünlerdir. Bu disklerin pek çok boyutu olabileceği gibi bu boyutların birbirinden farklı oluşu kıymayı istediğiniz kalınlıkta çekmenize olanak sağlayarak tercihi tamamen size bırakır. Ürüne ihtiyaç duyma nedeninize göre çeşitli markalar o konuda en iyisi olabilir. Örneğin işiniz hızlıca bitsin istiyorsanız dakika da kıyılan birim etlerin miktarına göre de bu tür makinaları tercih etmek mümkün olabilir. Bunun için ürün özelliklerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Pek çok aparatı da kutusunda bulunan bu makinalar sırf kıyma yapımı için değil diğer pek çok konuda mutfakta size destek olacaktır. Birbirinden farklı pek çok fonksiyonları vardır. Örneğin temizleme aracı, disklerin üzerinde biriken kıymayı temizlemenin zorluğu bazı firmalar tarafından düşünülmüş olup bunun için özel temizlik aparatı geliştirilmiştir. Yine kullanılan malzemelerin arasına sıkışan ürünleri temizlemenin bir diğer yolu da bulaşık makinasında yıkanabilir özellikte oluşudur. Bu nedenle rahatlıkla kıymanızı hazırlayıp makinenizde yıkayabilirsiniz. Ayrıca kaymayan ve makineyi belli sabitlikte tutan ayaklara sahip oluşları, kablo sarma özellikleriyle de ayrıca rahatlık sağlarlar. Ürünlerin en az iki yıl garantili oluşları da tercih sebepleri arasında sayılabilir.

“Kıyma makine ”si üreticileri, çeşitli fonksiyonları gereği tüketicilere evde kıyma yapmanın en kolay halini sunup, içinde ne olduğunu bilinen kıymaları hazırlamanın kolaylığını göstermektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Performans

Şehir seçimi

 
Arzum Fierce AR 173 5,00 / 5 Yorum yaz

Ürün Hakkında350 W 1500 W kilitli motor3 fonksiyon bir arada2 farklı boyutta et kıyma diskleri (ince, normal)Sucuk-sosis aparatıPaslanmaz çelik bıçak ve kıyma diskleriPaslanmaz çelik doldurma tepsisi ve kıyma haznesiDurdurma düğmesi ve geri alma düğmesiİtici aksesuar saklama özelliğiKolay ...

  • Karşılaştır
Arzum Kıymacı AR 160 3,25 / 5 Yorum yaz

Marka: ArzumModel: AR 160Ürün Bilgisi750 W3 fonksiyon bir arada3 farklı boyutta et kıyma diskleri (ince/orta/kalın)Içli köfte şekillendiricisiSucuk-sosis aparatıPaslanmaz çelik bıçak ve kıyma diskleriPaslanmaz çelik doldurma tepsisi ve kıyma haznesiKilit fonksiyonuDurdurma düğmesi ...

  • Karşılaştır