Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Hilti ×

Hilti Kırıcı Delici Makine

KIRICI DELİCİ
Bir evde bulunması gereken en önemli el aletlerinden birisi de matkaptır. Duvara bir tablo asmak istediğinizde,
çalışma masanıza bir delik açmak istediğinizde sizin en büyük yardımcınız matkaptır. İster darbeli olarak kullanarak duvar ve beton delme işlemini yapın, isterseniz de normal moda kullanarak metal ya da ahşap delin. Uygun matkap ucunu kullanarak istediğiniz her yere delik açabilirsiniz. Www.bilio.com internet adresinde listelenen tüm marka ve modeldeki matkaplar hangi mağazada bulunuyor ve fiyatı ne kadar diye düşünmenize gerek kalmadan bilgisayarınızda görüntüleniyor.
Eğer profesyonel olarak herhangi bir kırma ya da delme işleri ile uğraşıyor iseniz, yine sitemizde listelenen kırıcı matkaplar en uygun hangi mağazada satılmakta olduğunu görebilirsiniz. Bosch, Makita, Dewalt marka matkap ve kırıcı matkapların en uygun fiyatlı mağazaları ziyaret edebileceğiniz tek site www.bilio.com sitesidir. İstediğiniz güçte ve özelliklerdeki delici ve kırıcı matkapları satın almadan önce ihtiyacınız olan matkapların tüm özelliklerini görebilir ve seçim yapabilirsiniz.
Kırıcı Matkap olarak çift yalıtımlı olanlar. Değişken hız özelliği olanlar ve ayrıca elektronik hız kontrol butonu olanlar vardır. Yumuşak başlangıç özelliği olan matkapları da sitemizde inceleyebilir ve satşı yapılan mağazaya tek tık ile ulaşabilirsiniz. Bu matkaplara uygun SDS-Max tip bağlantı özellikli kırıcı uçlar ile delici matkaplara uygun olan metal delici uçlar, beton delici uçlar ve ahşap delici uçları da vardır. Kırıcı matkaplar dakikada kazıma özellikleri ile ve Düşük presleme basıncı, servis ekranı entegre edilmiş toz koruma sistemli matkaplar en uygun hangi mağazada bulunuyor diye merak ediyorsanız www.bilio.com sizin yanınızdadır.

Hilti TE 1000-AVR

Yorum yaz

Marka: HiltiModel: TE 1000-AVRÜrün özellikleri:Giriş Gücü: 1600 WattYük altında darbe oranı: 1950 darbe/dak.Titreşim: 6.5 m/s²Tek Darbe Gücü: 22 JUç Tutucu: Altıgen (HXS)Mandren Tipi: TE-SDelme özelliğiKırma özelliğiAVR (Aktif vibrasyon düşürme)Servis ikazıUzunluk: 700 mmGenişlik: ...

  • Karşılaştır
Hilti TE 3000-AVR

Yorum yaz

HILTI TE 3000-AVR KIRICI UygulamalarZem in üzerinde ağır/çok ağır kırım işleriDikey kırımAsfalt kırımı, yol çalışmaları Özellikler ve Avantajlar68 Joule’lük yüksek darbe enerjisi ile mükemmel kırım. Ağır ölçekli yıkım ve kırım uzmanı. Saatte 6 ton’a kadar beton kırım performansı. ...

  • Karşılaştır