Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Crown Flex ×

Crown Flex Kırıcı Delici Makine

KIRICI DELİCİ
Bir evde bulunması gereken en önemli el aletlerinden birisi de matkaptır. Duvara bir tablo asmak istediğinizde,
çalışma masanıza bir delik açmak istediğinizde sizin en büyük yardımcınız matkaptır. İster darbeli olarak kullanarak duvar ve beton delme işlemini yapın, isterseniz de normal moda kullanarak metal ya da ahşap delin. Uygun matkap ucunu kullanarak istediğiniz her yere delik açabilirsiniz. Www.bilio.com internet adresinde listelenen tüm marka ve modeldeki matkaplar hangi mağazada bulunuyor ve fiyatı ne kadar diye düşünmenize gerek kalmadan bilgisayarınızda görüntüleniyor.
Eğer profesyonel olarak herhangi bir kırma ya da delme işleri ile uğraşıyor iseniz, yine sitemizde listelenen kırıcı matkaplar en uygun hangi mağazada satılmakta olduğunu görebilirsiniz. Bosch, Makita, Dewalt marka matkap ve kırıcı matkapların en uygun fiyatlı mağazaları ziyaret edebileceğiniz tek site www.bilio.com sitesidir. İstediğiniz güçte ve özelliklerdeki delici ve kırıcı matkapları satın almadan önce ihtiyacınız olan matkapların tüm özelliklerini görebilir ve seçim yapabilirsiniz.
Kırıcı Matkap olarak çift yalıtımlı olanlar. Değişken hız özelliği olanlar ve ayrıca elektronik hız kontrol butonu olanlar vardır. Yumuşak başlangıç özelliği olan matkapları da sitemizde inceleyebilir ve satşı yapılan mağazaya tek tık ile ulaşabilirsiniz. Bu matkaplara uygun SDS-Max tip bağlantı özellikli kırıcı uçlar ile delici matkaplara uygun olan metal delici uçlar, beton delici uçlar ve ahşap delici uçları da vardır. Kırıcı matkaplar dakikada kazıma özellikleri ile ve Düşük presleme basıncı, servis ekranı entegre edilmiş toz koruma sistemli matkaplar en uygun hangi mağazada bulunuyor diye merak ediyorsanız www.bilio.com sizin yanınızdadır.

Crown Flex CT 18024

Yorum yaz

Marka: CrownModel: FLEX CT 18024Teknik Özellikler1700 watt motor1300 darbe/dakika45 JAğırlık 15.8 kg

  • Karşılaştır
Crown Flex 18043

Yorum yaz

1500 Watt1150 darbe / 40 JAğırlık: 14 kgPlastik Çanta + Aksesuarlı

  • Karşılaştır
Crown Flex CT 3615

Yorum yaz

Ürün Tanıtımı 2050 Watt Motor 1030 Darbe / Dakika 29 Kg Kırma Kapasitesi Plastik Taşımalı Çantalı +Aksesuarlı Ürün Garantisi  CROWNElektrikli El Aletleri; üretim hatalarına karşı profesyonel kullanımlarıiçin 12 ay, hafif hizmet (hobby) amaçlı kullanımlar için 24 aygarantilidir.

  • Karşılaştır
Crown Flex CT 18020

Yorum yaz

CROWN FLEX CT 18020 Elektrikli 2050 Watt 29 Kg Kır...

  • Karşılaştır