Kemer

Kemer
Eskiden sadece düşen pantolonların yerinde durması için kullanılan kemerler zamanla farklı boyutlar da ve detaylar da değişerek kullanışlı ve iddialı bir aksesuar haline gelmektedir. Modada ki yerini alan kemerler pek çok tarz da görüntü değişikliği yaratmak için kullanılmaktadır. Sadece pantolonlar ile kullanılacağı düşünülen kemerler artık hem pantolon hem de etek kombinlerin de kullanılmakta ve şık bir görünüm sağlanmaktadır.
Son iki yıldır moda olan salaş ve bol olan tişört ve gömlekler herkes tarafından kullanılan bir stil olmakta ve bu görüntü basitleşmektedir. Tişörtlerin ve ya gömleklerin pantolon içerisine alınarak üzerine kemer takılması daha kararlı ve kendinden emin bir kadının tarzını yansıtmaktadır. Pantolon ve gömlek kombinlerin de ayakkabı ve kemerin renk uyumu da önemli olmaktadır. Kalın kışlık ve uzun kazaklarına takacağınız incecik kemerler ile bel kısmınızı ortaya çıkararak vücut hatlarınızın doğru algılanmasını sağlayabilirsiniz. Hem günlük hem de özel günler de tercih edeceğiniz elbiseler ve tuvaletler de kullanacağınız kemerler de farklı bir görüntüye ulaşmanızı sağlamaktadır.
Kalın ve gösterişli kemerlerin kullanılacağı en iyi kombinler uzun kürk ve mont kombinleri olmaktadır. Kışın giyilen kalın kumaşlı kıyafetlerden dolayı vücut ölçüleri fazla görünebilmektedir. Bu dönemler de kemerler en büyük yardımcınız olmaktadır. Özellikle montlar da tercih ettiğiniz kemer renginin zıt renk olması ve çantada detaylara yer verilmesi gerekmektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Malzeme

Şehir seçimi