Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Kedi Kapısı

Kedi Kapısı

Kedisi olan kişilerin en çok işlerine yarayacak olan kedi kapısı, genel özellik ve kullanım mekanizması hakkında
bilgilendirilmesi gereken bir husustur. Özellikle yurtdışında alışılmış olan, kedi kapısı sistemi, kapılara monte edilerek ya da kapılarda kedinizin boyut ve ebatına göre, standart ya da özel tasarım kedi kapılarının oluşturulmasıdır.

Peki, kedi kapısı neden gerekli olmaktadır? Kediler kolay öğrenen ve kolay adapte olan evcil hayvanlardan, zamanla ailenizin bir ferdi haline gelen kedinizin, sürekli kapıları aşındırması, acıktığında diğer odaya geçip mama kabından, mama yemesi kadar doğal bir durum söz konusu olmaktadır.

Peki, kediniz her kapıyı aşındırdığında gidip açacak mısınız? Onun da bir kapısı olmalı ve istediği zaman sizlere zahmet vermeden giriş çıkış yapabilmelidir. Kedinizin daha kolay bir şekilde size adapte olmasını ve özgüven kazanmasını sağlayan kedi kapısı sistemi, silikon ve tamamen çevre ile uyumlu maddelerden yapılmaktadır.

Kedinize ya da size zararı dokunacak herhangi bir kanserojen madde kullanılmamaktadır. Ayrıca kedi kapısı tamamen güvenli bir sistemdir. Tasarımı esnasında bütün tehlike durumları ve güvensizlik ile ilgili oluşabilecek söz konusu bütün aksilikler test edilip, onaylanmıştır.

Ürünlerin hepsi orijinal tasarımda olup, lisanslı ve garantili ürünlerdir. Zamanla alışacağınız ve kedinizin bayılacağı bu kedi kapılarına göz atabilirsiniz. Müstakil evlerde de kullanımı oldukça rahat olmaktadır. Kediniz, artık tek başına özgür bir şekilde hareket edebilecektir.

2
TRIXIE Köpek Ve Kedi Kapısı Özellikle Cam Için

Yorum yaz

Trixie Köpek ve Kedi Kapısı - Özellikle cam için

TRIXIE Kedi Akıllı Kapı Mikroçip Tanımalı

Yorum yaz

Trixie Kedi akıllı kapı, mikroçip tanımalı

Karlie Kitty Phone Kedi kapı zili

Yorum yaz

Karli Kedi Habercisi      Karlie Kedi Habercisi. Kedi sahiplerine en son teknolojiyi kompakt bir boyutta sunarak sonsuz bir rahtlama hissi verir. Evin içindeki akustik ses kedinizin kapınızın önüne geldiğini haber verir. Artık saatlerce kediniz geliyormu diye kapalı kapılar ardında ...

SAVIC Access Basic 4 Yönlü Kilitli Kedi Kapısı Kahverengi 15 X 15 5 Cm

Yorum yaz

  Savic  Access Basic  4 Yönlü Kilitli Kedi Kapısı Kahverengi  15 x 15,5 Cm          Kedinizin, evinize rahatlıkla girip çıkabileceği şekilde tasarlanmış olup; ahşap ve metal kapılarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kilitlenebilme özelliği ile de hem yabancı kediler, köpekler ...

ACCESS MAGNETIC 4 YÖNLÜ KEDİ KAPISI BEYAZ

Yorum yaz

SAVIC ACCESS MAGNETIC 4 YÖNLÜ KEDİ KAPISI BEYAZEvcil hayvanınızın giriş veya çıkış kontrol etmek için 4 yönlü kilitlenebilir giriş / çıkış, ...

;