Kedi Kapısı

Kedi Kapısı

Kedisi olan kişilerin en çok işlerine yarayacak olan kedi kapısı, genel özellik ve kullanım mekanizması hakkında bilgilendirilmesi gereken bir husustur. Özellikle yurtdışında alışılmış olan, kedi kapısı sistemi, kapılara monte edilerek ya da kapılarda kedinizin boyut ve ebatına göre, standart ya da özel tasarım kedi kapılarının oluşturulmasıdır.

Peki, kedi kapısı neden gerekli olmaktadır? Kediler kolay öğrenen ve kolay adapte olan evcil hayvanlardan, zamanla ailenizin bir ferdi haline gelen kedinizin, sürekli kapıları aşındırması, acıktığında diğer odaya geçip mama kabından, mama yemesi kadar doğal bir durum söz konusu olmaktadır.

Peki, kediniz her kapıyı aşındırdığında gidip açacak mısınız? Onun da bir kapısı olmalı ve istediği zaman sizlere zahmet vermeden giriş çıkış yapabilmelidir. Kedinizin daha kolay bir şekilde size adapte olmasını ve özgüven kazanmasını sağlayan kedi kapısı sistemi, silikon ve tamamen çevre ile uyumlu maddelerden yapılmaktadır.

Kedinize ya da size zararı dokunacak herhangi bir kanserojen madde kullanılmamaktadır. Ayrıca kedi kapısı tamamen güvenli bir sistemdir. Tasarımı esnasında bütün tehlike durumları ve güvensizlik ile ilgili oluşabilecek söz konusu bütün aksilikler test edilip, onaylanmıştır.

Ürünlerin hepsi orijinal tasarımda olup, lisanslı ve garantili ürünlerdir. Zamanla alışacağınız ve kedinizin bayılacağı bu kedi kapılarına göz atabilirsiniz. Müstakil evlerde de kullanımı oldukça rahat olmaktadır. Kediniz, artık tek başına özgür bir şekilde hareket edebilecektir.

  • Kedi (7583)
    • Kedi Kapısı

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi