Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Kask

Motosiklet ve bisiklet kullanımının keyfine doyum olmaz. Ülkemizde dahi sayısı on binleri geçen topluluklar bu işi bilinçli bir şekilde yapıyor. Ulaşım aracından çok hobi olarak araçlarını sürüyorlar. Yalnız ne dedik, bilinç dedik. Eğer bu gruplara özeniyorsak ilk özenilecek şey araçları değil koruma ekipmanları olmalıdır. Bir laf vardır, iki türlü motorcu vardır biri kaza yapmış diğeri de kaza yapacak olandır diye. 2 teker üstünde siz ne kadar dikkatli olursanız olun, ne kadar profesyonel olursanız olun Türkiye trafiğinde bir sorun yaşamama ihtimaliniz oldukça azdır.
Can sağlığınızı büyük ölçüde bu ekipmanları kullanarak sağlayabilirsiniz. Özellikle kask kullanımı bu güvenliğin en önemli aracı. Kafa darbelerini emen ve yaralanmaları minimize eden kaskları Bilio’dan inceleyebilir ilgili mağaza üzerinden satın alabilirsiniz. Motorcular biler Arai, Shoei, Nolan denildi mi akan sular durur. Sizde bu suyu durdurmak istiyorsanız, Bilio sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü bu markaların onlarca modelini sitede bulabilirsiniz. Bu marka kasklar kendilerine öylesine güveniyor ki, firmalardan bir tanesi kamyon altında bile bir kaskının zarar görmeyeceğini söylüyor. Ve ne yazık ki bu lafı kanıtlayacak cinsten büyük bir kaza yaşanıyor ve motorcunun kafası kamyon altında kalıyor. Ancak tek bir sıyrık bile almıyor. Etkilendiniz değil mi? Bu söylenenler şaka değil, abartı değil. Can sizin canınız ve bunu korumakta size düşüyor. Bunun için detaylı bir araştırma içerisine de girmeniz gerekiyor ve sizin için doğru adres Bilio.com. Onlarca sitenin kıyaslanması için çok efektif bir site ve karar verme sürecinizi doğrudan etkileyebiliyor.
Hemen Bilio’ya girip kullandığınız motorun türüne göre bir kaskı beğenip, ekipmanlı olarak motorunuzu kullanmaya başlayın. Hem tarz hem korunaklı bir motor hayatı her şeyden daha önce gelmeli.

Furkan Oyuncak Ben 10 Çocuk Scooter Kaskı

Yorum yaz

Ben 10 lisanslı çocuk scooter kaskıÇocuk kaskı, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Ben 10 kask, scooter ve bisiklet kullanırken düşmelere karşı korumak için tasarlanmıştır. Scooter kask fiyatı 14.90 TLÇocuklar, bisiklet veya scooter kullanırlarken artık güvenli bir şekilde eğlenecekler. ...

  • Karşılaştır
Tempish 590096 Pıx Helmet Kask Mm

Yorum yaz

Tempish Aksesuar & Çanta > Paten & Kaykay > Kask & Koruyucu Set 590096 Pıx Helmet Kask Mm 590096 PIX HELMET KASK MM

  • Karşılaştır
Kask 590096 Pıx Helmet Kask Pp

Yorum yaz

Tempish Ekipman > Kay Kay & Paten Malzemeleri 590096 PIX HELMET KASK PP 590096 PIX HELMET KASK PP

  • Karşılaştır
Delta Yx-0405

Yorum yaz

Delta Aksesuar & Çanta > Paten & Kaykay > Kask & Koruyucu Set Delta Kask DELTA YX-0405 KASK PEMBE

  • Karşılaştır