Kask

Motosiklet ve bisiklet kullanımının keyfine doyum olmaz. Ülkemizde dahi sayısı on binleri geçen topluluklar bu işi bilinçli bir şekilde yapıyor. Ulaşım aracından çok hobi olarak araçlarını sürüyorlar. Yalnız ne dedik, bilinç dedik. Eğer bu gruplara özeniyorsak ilk özenilecek şey araçları değil koruma ekipmanları olmalıdır. Bir laf vardır, iki türlü motorcu vardır biri kaza yapmış diğeri de kaza yapacak olandır diye. 2 teker üstünde siz ne kadar dikkatli olursanız olun, ne kadar profesyonel olursanız olun Türkiye trafiğinde bir sorun yaşamama ihtimaliniz oldukça azdır.
Can sağlığınızı büyük ölçüde bu ekipmanları kullanarak sağlayabilirsiniz. Özellikle kask kullanımı bu güvenliğin en önemli aracı. Kafa darbelerini emen ve yaralanmaları minimize eden kaskları Bilio’dan inceleyebilir ilgili mağaza üzerinden satın alabilirsiniz. Motorcular biler Arai, Shoei, Nolan denildi mi akan sular durur. Sizde bu suyu durdurmak istiyorsanız, Bilio sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü bu markaların onlarca modelini sitede bulabilirsiniz. Bu marka kasklar kendilerine öylesine güveniyor ki, firmalardan bir tanesi kamyon altında bile bir kaskının zarar görmeyeceğini söylüyor. Ve ne yazık ki bu lafı kanıtlayacak cinsten büyük bir kaza yaşanıyor ve motorcunun kafası kamyon altında kalıyor. Ancak tek bir sıyrık bile almıyor. Etkilendiniz değil mi? Bu söylenenler şaka değil, abartı değil. Can sizin canınız ve bunu korumakta size düşüyor. Bunun için detaylı bir araştırma içerisine de girmeniz gerekiyor ve sizin için doğru adres Bilio.com. Onlarca sitenin kıyaslanması için çok efektif bir site ve karar verme sürecinizi doğrudan etkileyebiliyor.
Hemen Bilio’ya girip kullandığınız motorun türüne göre bir kaskı beğenip, ekipmanlı olarak motorunuzu kullanmaya başlayın. Hem tarz hem korunaklı bir motor hayatı her şeyden daha önce gelmeli.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Minnie Mouse Kask Dizlik Seti Yorum yaz

Anne / Bebek / Oyuncak > Oyuncak > Bisiklet ve Scooterlar > 3 Tekerlekli Bisikletler > Mınnıe Mouse Kask Dizlik Seti

  • Karşılaştır
Dynamic Pw904 Kask Yorum yaz

Spor Outdoor > Spor / Fitness > Spor Branslari > Paten-Kaykay-Scooter > Kask ve Korumaliklar > Dynamic PW904 Kask

  • Karşılaştır
Furkan Oyuncak Sindy Çocuk Scooter Kaskı Yorum yaz

Sindy lisanslı çocuk scooter kaskıÇocuk kaskı, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Sindy kask, scooter ve bisiklet kullanırken düşmelere karşı korumak için tasarlanmıştır. Scooter kask fiyatı 14.90 TLÇocuklar, bisiklet veya scooter kullanırlarken artık güvenli bir şekilde eğlenecekler. ...

  • Karşılaştır
B'Twın 300 Bisiklet Kaskı - Gri Yorum yaz

Bisikletçiyi yolda ve dağ bisikletinde korur.

  • Karşılaştır
B'Twın Helmet 100 Çocuk Bisiklet Kaskı Yorum yaz

Bisiklete binen çocukların kafalarını darbelere karşı korumak için tasarlanmıştır. (3 - 10 yaş).

  • Karşılaştır