Kask

Motosiklet ve bisiklet kullanımının keyfine doyum olmaz. Ülkemizde dahi sayısı on binleri geçen topluluklar bu işi bilinçli bir şekilde yapıyor. Ulaşım aracından çok hobi olarak araçlarını sürüyorlar. Yalnız ne dedik, bilinç dedik. Eğer bu gruplara özeniyorsak ilk özenilecek şey araçları değil koruma ekipmanları olmalıdır. Bir laf vardır, iki türlü motorcu vardır biri kaza yapmış diğeri de kaza yapacak olandır diye. 2 teker üstünde siz ne kadar dikkatli olursanız olun, ne kadar profesyonel olursanız olun Türkiye trafiğinde bir sorun yaşamama ihtimaliniz oldukça azdır.
Can sağlığınızı büyük ölçüde bu ekipmanları kullanarak sağlayabilirsiniz. Özellikle kask kullanımı bu güvenliğin en önemli aracı. Kafa darbelerini emen ve yaralanmaları minimize eden kaskları Bilio’dan inceleyebilir ilgili mağaza üzerinden satın alabilirsiniz. Motorcular biler Arai, Shoei, Nolan denildi mi akan sular durur. Sizde bu suyu durdurmak istiyorsanız, Bilio sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü bu markaların onlarca modelini sitede bulabilirsiniz. Bu marka kasklar kendilerine öylesine güveniyor ki, firmalardan bir tanesi kamyon altında bile bir kaskının zarar görmeyeceğini söylüyor. Ve ne yazık ki bu lafı kanıtlayacak cinsten büyük bir kaza yaşanıyor ve motorcunun kafası kamyon altında kalıyor. Ancak tek bir sıyrık bile almıyor. Etkilendiniz değil mi? Bu söylenenler şaka değil, abartı değil. Can sizin canınız ve bunu korumakta size düşüyor. Bunun için detaylı bir araştırma içerisine de girmeniz gerekiyor ve sizin için doğru adres Bilio.com. Onlarca sitenin kıyaslanması için çok efektif bir site ve karar verme sürecinizi doğrudan etkileyebiliyor.
Hemen Bilio’ya girip kullandığınız motorun türüne göre bir kaskı beğenip, ekipmanlı olarak motorunuzu kullanmaya başlayın. Hem tarz hem korunaklı bir motor hayatı her şeyden daha önce gelmeli.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Minnie Mouse Kask Dizlik Seti Yorum yaz

Anne / Bebek / Oyuncak > Oyuncak > Bisiklet ve Scooterlar > 3 Tekerlekli Bisikletler > Mınnıe Mouse Kask Dizlik Seti

  • Karşılaştır
B'Twın Helmet 100 Çocuk Bisiklet Kaskı Yorum yaz

Bisiklete binen çocukların kafalarını darbelere karşı korumak için tasarlanmıştır. (3 - 10 yaş).

  • Karşılaştır
B'Twın 300 Bisiklet Kaskı - Gri Yorum yaz

Bisikletçiyi yolda ve dağ bisikletinde korur.

  • Karşılaştır
B'Twin 300 Bisiklet Kaskı - Turuncu Yorum yaz

Bisikletçiyi yolda ve dağ bisikletinde korur.

  • Karşılaştır
Wed'Ze Feel 300 Kask Yorum yaz

KAYAK veya SNOWBOARD için kalıcı ve kolay ayarlama sistemine sahip bir kask arayanlar için tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır
Wed'ze Stream 500 Kayak Kaskı Yorum yaz

3 - 8 yaş aralığında ileri seviye kış sporları yapanlar için tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır
Oxelo Play 5 Kask Yorum yaz

Paten, skateboard, scooter veya bisiklet kullananlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Oxelo Mf 7 Kask Yorum yaz

Paten, kaykay, scooter ya da BMX bisiklet kullananlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Wed'Ze Mrz 100 Kask Yorum yaz

3 - 8 yaş arası, KAYAK veya SNOWBOARD yaparken, SERT KULAK KORUYUCULU ve kullanımı kolay olan bir kask arayanlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Oxelo Mf 5 Kask Yorum yaz

Paten, kaykay, scooter ya da BMX bisiklet kullananlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır