Kapı Zili

Kapı Zili
Evimizi gizleyen ve mahremiyet yeri olduğu için girip çıkanları haber vermek için her evin dışında dış kâğıt yer alır. Dış kapının üzerlerin de her ne kadar kapı tokmağı gibi bir aparat olsa da bazen evde gürültü hakim olduğu zaman kapıdaki sesi duymamız pek mümkün olmaz bu gibi durumlarda dış kapının hemen yanına bir tane kapı zili eklenir.
Bu kapı zilleri sıradan, klasik tarz da bir zil olduğu gibi bazen LED ışıklı tarz da gece vakti de belli olan şekilde olan kapı zilleri de var. Kapı zili almak istediğiniz zaman çeşitlere bakıp öyle karar verin. Çünkü her ne kadar hepsinin işlevi de aynı ev sahibine haber vermek olsa da. Kapı zilleri de farklı farklı tarz ve kategoride kapı illeri mevcut. Kablolu olduğu gibi kablosuz bir kapı zili de mevcut. Ayrıca bazı ziller görüntülü halde bu sayede evde ki kişi zili çalan kişiyi sadece ses ile duymak yerine görüntülü ile de görüp kaç kişi kim geliyor. Yanında ne getiriyor bunu bilip ona göre hemen hazırlanıp daha sonra kapıyı açabilir.
Kapı zilleri almadan önce evinizin büyüklüğü kaç katlı olduğu gibi durumlar göz önüne alıp ondan sonra karar verin. Tabi ücretleri de göz önünde tutmayı unutmayın. Bütçenize uyan en uygun kapı zilini daha sonra ücreti ile birlikte düşünüp karar verin.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi