Kamera Kumandası

Kamera Kumandası
Hayatımızdaki en önemli anları hiç bir zaman kaybetmek istemez, her zaman hatırlamak ve dönüp tekrar tekrar görmek, izlemek isteriz. Yaşadığımız her saniyeyi unutmamak, kaydetmek mümkün değil ama yaşamımızdaki en güzel veya en çok hatırlamak istediklerimizi kaydedip yıllarca saklar böylece ileriki yaşlarımızda hatırlamak istediğimiz anlarımıza dönüş yaşayabiliriz.
İşte hayatımız için çok önemli bir yeri olan bu hatıraları fotoğraf makineleri ya da kameralarımızla ölümsüzleştirip, küçücük bir yerde saklayabiliyoruz. Günümüz teknolojisi ilerledikçe kameraların değişimi de gözle görülür bir hale geldi. Yıllar önce küçücük bir yerden bakarak fotoğraf çekmeye çalışırken bugün dijital geniş ekranlarla neyi çekeceğimizi rahatlıkla görüp rahatlıkla anı yakalayabiliyoruz. Ve hatta şimdi uzaktan kumanda ile makinemizi kontrol edip, kendimizi de fotoğraf karesinin içerisine sokabiliyoruz.
Birçok marka kameraya uyumlu kablo veya wireless ile kameranıza bağlanıp kontrolünü uzaktan sağlama imkanını veren kamera kumandası modelleri gün geçtikçe artıyor. Bunların arasında Nikon, Canon, Sony, Olympus gibi çok ünlü markanın kumandalarını seçebilirsiniz.
Hayatınızda çok büyük kolaylık sağlayacak bu teknoloji ile fotoğraf çekerken makinenize bağladığınız kumanda ile fotoğraflarınızı uzaktan çekebileceksiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza bakarken de artık kumandanızla ileri, geri tüm fotoğraflarınıza rahatlıkla bakabileceksiniz. İsterseniz kumandanızı kameranıza bağlayarak video çekimlerinizi de uzaktan kumanda edebilir videolarınızı izlerken tüm ayarlarınızı kumandanız ile yapabilirsiniz.
Fotoğraf makineniz veya kameranızı alıp farklı anları, hatıralarınızı saklamaya başlarken kamera kumandanızı da yanınıza almayı sakın unutmayın.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Canon RC-5 Yorum yaz

Kullandığı Batarya Tipi: CR2032 Etki Mesafesi: Max 5 metre Self timer ile birlikte kullanılır Uyumlu Modeller: EOS 300D, EOS 350D, EOS 400D, EOS 450D, EOS 500D

  • Karşılaştır