Kalemtıraş, Silgi

Kalemtıraş, Silgi

Okulların açılma zamanı geldiğinde hem aileleri hem de çocukları okul alışverişi telaşı sarar. Okul alışverişi listeleri oldukça kabarıktır. Defter, kalem, cetvel, gönye derken uzayıp giden bu listenin değişmez iki unsuru vardır; kalemtıraşlar ve silgiler. Birçoğumuz okul yılları bittikten sonra bile bu ikiliyi kullanmaya devam ederiz.

Kırtasiye markaları çok renkli ve farklı silgi modelleri üretiyor. Çocuklar için üretilen silgilerde hayvan, meyve şekilli olanların yanı sıra çocukların en sevdiği kahramanların resimleriyle süslü olanlar da bulunuyor.

Kız çocuklarının sevgilisi Winx, sevimli kedi Hello Kity, erkek çocuklarının favorisi Transformers, korsan, kaktüs, kuru kafa desenli silgiler bunlardan bir kaçı. Ayrıca pembe, mavi, yeşil, sarı, beyaz, siyah kısacası akla gelebilecek her renkte silgi de üretiyor markalar. Tahta silgilerini de unutmamak gerekli tabi.

Kalemtıraş modellerinde de renk ve model seçenekleri oldukça geniş. Kalpten uğurböceğine, futbol ayakkabısından formalara çok değişik ve her zevke hitap eden kalemtıraş modelleri üretip beğeniye sunmuş kırtasiye markaları. Ayrıca çalışma masaları için masa üstü kalemtıraşları ve silgiyle kalemtıraşın bir arada olduğu modellerin de olduğunu eklemeliyiz.

En çok tercih edilen kırtasiye markaları Morning Glory, Faver Castel, Umix, Mikro, Nektar, Maped, Ops, Ark, Eagle, Noki, Crayola, Yıldızlar, Milan, Panda, Monopol ve daha birçok markanın silgilerini ve kalemtıraşlarını en ucuz fiyatla nereden satın alabileceğinizi sitemizden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda modelleri ve markaları da inceleyerek fiyat, kalite karşılaştırması yaparak karar verebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Şehir seçimi