Kafa Feneri

Kafa Feneri
Kafa feneri kişin kullanım amacına göre hizmet etmektedir. Gerek işinizin gereği gerek ihtiyacınıza göre kafa feneri kullanabilirsiniz. Piyasada çok çeşitli kafa fenerleri bulunmaktadır. Gerek pille çalışan gerek şarj edilebilen kafa fenerleri de vardır. Piyasa fiyatı ortalama 10 liradan başlatıp 800 liraya kadar istediğiniz formata uygun ürünler bulmak mevcuttur. Seçeceğiniz ürünü iyece araştırmalısınız çünkü sonrasında paranız ziyan olabilir.
Türkiye de kafa feneri ürünü açısından marka seçenekleri sınırlı olsa bile sizlerin isteklerini karşılayacaktır. İşinizin zorluk derecesine göre faaliyet süresi uzun olan kafa fenerlerini tercih edebilirsiniz. Fakat hafta sonraları kısa bir süre için spor yapmak istiyorsanız kısa süreli faaliyet gösteren kafa fenerini tercih etseniz de sizin için bir zarar sayılmaz. Çünkü sizlerin iş alanın genişliğine göre ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kışın zor şartlarında dağ tırmanışı yapacaksanız daha dayanıklı kafa fenerleri terci edebilirsiniz. Pilli tercih ederseniz daha dayanıklı olur. Pil yuvaları mekanizmadan ayrı olarak üretilmiştir. Pil kutusunu vücudunuza yakın bir yere koyarsanız soğuktan da pilleri korumuş olursunuz.
Kafa feneri gerçekten aydınlatma konusunda çok etkilidir. 50 mt. mesafede ya da daha fazla mesafede kuvvetli aydınlatma sistemi olan ürünlerde bulunmaktadır. Sadece tercih sizi kalmıştır. Gece bahçenizde bakım yapmak dolaşmak istiyorsanız 50 mt mesafede ışıklı sistem yeterde artar bile. Yeter ki kullanım amacınızı iyi belirleyiniz. Gayet kullanışlıdır. Kafanıza takıldığı için ellerinizi rahatlıkla kullanıp işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Geonaute Onnight 100 Kafa Lambası Yorum yaz

Durağan aktiviteleriniz ve yavaş yürüyüşleriniz sırasında etrafınızı aydınlatmak için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Geonaute Onnight 210 Kafa Lambası Yorum yaz

Koşu antrenmanları veya hızlı hareket etmeyi gerektiren sporları yapan kullanıcıların yolunu aydınlatmak için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Proskit Fl-528 1W Led Kafa Lambası Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Yapi Market / Hirdavat > Elektrik&Aydinlatma > Fener > Proskit Fl-528 1W Led Kafa Lambası

  • Karşılaştır
Energizer Headlight 3 Ledli 3xAAA İnce Pilli Kafa Feneri Yorum yaz

Energizer (G6-2294) Headlight 3 Ledli 3xAAA Ince Pilli Kafa Feneri -

  • Karşılaştır