Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Kafa Feneri

Kafa Feneri
Kafa feneri kişin kullanım amacına göre hizmet etmektedir. Gerek işinizin gereği gerek ihtiyacınıza göre kafa
feneri kullanabilirsiniz. Piyasada çok çeşitli kafa fenerleri bulunmaktadır. Gerek pille çalışan gerek şarj edilebilen kafa fenerleri de vardır. Piyasa fiyatı ortalama 10 liradan başlatıp 800 liraya kadar istediğiniz formata uygun ürünler bulmak mevcuttur. Seçeceğiniz ürünü iyece araştırmalısınız çünkü sonrasında paranız ziyan olabilir.
Türkiye de kafa feneri ürünü açısından marka seçenekleri sınırlı olsa bile sizlerin isteklerini karşılayacaktır. İşinizin zorluk derecesine göre faaliyet süresi uzun olan kafa fenerlerini tercih edebilirsiniz. Fakat hafta sonraları kısa bir süre için spor yapmak istiyorsanız kısa süreli faaliyet gösteren kafa fenerini tercih etseniz de sizin için bir zarar sayılmaz. Çünkü sizlerin iş alanın genişliğine göre ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kışın zor şartlarında dağ tırmanışı yapacaksanız daha dayanıklı kafa fenerleri terci edebilirsiniz. Pilli tercih ederseniz daha dayanıklı olur. Pil yuvaları mekanizmadan ayrı olarak üretilmiştir. Pil kutusunu vücudunuza yakın bir yere koyarsanız soğuktan da pilleri korumuş olursunuz.
Kafa feneri gerçekten aydınlatma konusunda çok etkilidir. 50 mt. mesafede ya da daha fazla mesafede kuvvetli aydınlatma sistemi olan ürünlerde bulunmaktadır. Sadece tercih sizi kalmıştır. Gece bahçenizde bakım yapmak dolaşmak istiyorsanız 50 mt mesafede ışıklı sistem yeterde artar bile. Yeter ki kullanım amacınızı iyi belirleyiniz. Gayet kullanışlıdır. Kafanıza takıldığı için ellerinizi rahatlıkla kullanıp işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

8
YY Ithalat Bigem Kafa Lambası

Yorum yaz

Bigem Bm-005 Zoomlu Kafa Feneri Boyutlar: Uzunluk 7cm-Ön Çap 2,4cm Gövde Malzemesi :Kauçuk 3 Watt Zoomlu Fener 3 Mod ile Aydınlatma Özelliği Yüksek, Orta Ve Selektör 3 Adet Kumanda Pili Ile Çalışır(1,5 V AAA Pil) Yağmur Suyuna Ve Korozyona Dayanıklıdır Esnek ...

  • Karşılaştır
N-Rit NSC308G3 Ultra Bright Şapka Lambası 6 Ledli

Yorum yaz

; ; ;;zellikler: ; ;; ;Ampuller &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; : 6 ultra parlak Z-Power LED ;( ;4 beyaz LED / 2 kırmızı LED) ; ;; ;Piller&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbs p; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp;&;nbsp; ...

  • Karşılaştır