Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Kafa Feneri

Kafa Feneri
Kafa feneri kişin kullanım amacına göre hizmet etmektedir. Gerek işinizin gereği gerek ihtiyacınıza göre kafa
feneri kullanabilirsiniz. Piyasada çok çeşitli kafa fenerleri bulunmaktadır. Gerek pille çalışan gerek şarj edilebilen kafa fenerleri de vardır. Piyasa fiyatı ortalama 10 liradan başlatıp 800 liraya kadar istediğiniz formata uygun ürünler bulmak mevcuttur. Seçeceğiniz ürünü iyece araştırmalısınız çünkü sonrasında paranız ziyan olabilir.
Türkiye de kafa feneri ürünü açısından marka seçenekleri sınırlı olsa bile sizlerin isteklerini karşılayacaktır. İşinizin zorluk derecesine göre faaliyet süresi uzun olan kafa fenerlerini tercih edebilirsiniz. Fakat hafta sonraları kısa bir süre için spor yapmak istiyorsanız kısa süreli faaliyet gösteren kafa fenerini tercih etseniz de sizin için bir zarar sayılmaz. Çünkü sizlerin iş alanın genişliğine göre ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kışın zor şartlarında dağ tırmanışı yapacaksanız daha dayanıklı kafa fenerleri terci edebilirsiniz. Pilli tercih ederseniz daha dayanıklı olur. Pil yuvaları mekanizmadan ayrı olarak üretilmiştir. Pil kutusunu vücudunuza yakın bir yere koyarsanız soğuktan da pilleri korumuş olursunuz.
Kafa feneri gerçekten aydınlatma konusunda çok etkilidir. 50 mt. mesafede ya da daha fazla mesafede kuvvetli aydınlatma sistemi olan ürünlerde bulunmaktadır. Sadece tercih sizi kalmıştır. Gece bahçenizde bakım yapmak dolaşmak istiyorsanız 50 mt mesafede ışıklı sistem yeterde artar bile. Yeter ki kullanım amacınızı iyi belirleyiniz. Gayet kullanışlıdır. Kafanıza takıldığı için ellerinizi rahatlıkla kullanıp işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

3
N-Rit NSC308G3 Ultra Bright Şapka Lambası 6 Ledli

Yorum yaz

; ; ;;zellikler: ; ;; ;Ampuller &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; : 6 ultra parlak Z-Power LED ;( ;4 beyaz LED / 2 kırmızı LED) ; ;; ;Piller&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbs p; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp;&;nbsp; ...

Energizer G16-0228

Yorum yaz

Energizer (G16-0228) Headlight Advanced 6 Ledli 3xAAA Ince Kalem Pilli Fener

Kovea Devils Eye Kafa Lambası

Yorum yaz

 Beyaz Led 3E  -  3V 0.7A XenonZoom fonksiyonuÇalışma zamanı: Led 80 saat  (5m mesafe)  -   Xenon 2 Saat (40m mesafe) Fonksiyon:  Level1 - Led1  ,   Level2 - Led2  ,   Level3 - Led3  ,   Level4 - XenonBatarya:  1.5V AAA x 3 EA pil ile çalışırEbatlar:  78 x 55 x 130 mmAğırlık:  100 gr 

YY Ithalat Bigem Kafa Lambası

Yorum yaz

Bigem Bm-005 Zoomlu Kafa Feneri Boyutlar: Uzunluk 7cm-Ön Çap 2,4cm Gövde Malzemesi :Kauçuk 3 Watt Zoomlu Fener 3 Mod ile Aydınlatma Özelliği Yüksek, Orta Ve Selektör 3 Adet Kumanda Pili Ile Çalışır(1,5 V AAA Pil) Yağmur Suyuna Ve Korozyona Dayanıklıdır Esnek ...

N-RIT Dual Combo Kafa Lambası NSC308CB

Yorum yaz

NSC308C Self Charger - Fenerli Şarj Cihazı

Police Pc-c1805 Kafa El Feneri 29770

Yorum yaz

POLICE PC-C1805 CREE XENON KIZAKLI KAFA FENERI Marka Police Model PC-C1805 Pil Modeli AAA, Ince Kalem Pil Menşei China Özellikler 3 adet AAA ince kalem pil ile çalışır.

N-RIT Super Bright Şapka Lambası 5 Led 4 Fonksiyonlu NSC1001

Yorum yaz

ürün ağırlığı 12 gram ürün boyutları 4.7 "x4.1" x0.8 " ultra parlak, sışık kaynağı hafif, kompakt ışık su geçirmez ve olağanüstü koşullar ve engebeli kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır şapka ağzına takılır profesyonel ve eğlence için gerekli araç.

;