Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Kafa Feneri

Kafa Feneri
Kafa feneri kişin kullanım amacına göre hizmet etmektedir. Gerek işinizin gereği gerek ihtiyacınıza göre kafa
feneri kullanabilirsiniz. Piyasada çok çeşitli kafa fenerleri bulunmaktadır. Gerek pille çalışan gerek şarj edilebilen kafa fenerleri de vardır. Piyasa fiyatı ortalama 10 liradan başlatıp 800 liraya kadar istediğiniz formata uygun ürünler bulmak mevcuttur. Seçeceğiniz ürünü iyece araştırmalısınız çünkü sonrasında paranız ziyan olabilir.
Türkiye de kafa feneri ürünü açısından marka seçenekleri sınırlı olsa bile sizlerin isteklerini karşılayacaktır. İşinizin zorluk derecesine göre faaliyet süresi uzun olan kafa fenerlerini tercih edebilirsiniz. Fakat hafta sonraları kısa bir süre için spor yapmak istiyorsanız kısa süreli faaliyet gösteren kafa fenerini tercih etseniz de sizin için bir zarar sayılmaz. Çünkü sizlerin iş alanın genişliğine göre ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kışın zor şartlarında dağ tırmanışı yapacaksanız daha dayanıklı kafa fenerleri terci edebilirsiniz. Pilli tercih ederseniz daha dayanıklı olur. Pil yuvaları mekanizmadan ayrı olarak üretilmiştir. Pil kutusunu vücudunuza yakın bir yere koyarsanız soğuktan da pilleri korumuş olursunuz.
Kafa feneri gerçekten aydınlatma konusunda çok etkilidir. 50 mt. mesafede ya da daha fazla mesafede kuvvetli aydınlatma sistemi olan ürünlerde bulunmaktadır. Sadece tercih sizi kalmıştır. Gece bahçenizde bakım yapmak dolaşmak istiyorsanız 50 mt mesafede ışıklı sistem yeterde artar bile. Yeter ki kullanım amacınızı iyi belirleyiniz. Gayet kullanışlıdır. Kafanıza takıldığı için ellerinizi rahatlıkla kullanıp işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

3
Watton Wt-043 Kafa Lambası

Yorum yaz

*ZoomluKafa Feneri* *7-8 CmBoyutlarında*Kristal Le...

  • Karşılaştır
Energizer G16-0228

Yorum yaz

Energizer (G16-0228) Headlight Advanced 6 Ledli 3xAAA Ince Kalem Pilli Fener

  • Karşılaştır
Watton Wt-042 9 Ledli Kafa Feneri

Yorum yaz

*Watton 9 Ledli Kafa Feneri *7cm-4cm Boyutlarında*...

  • Karşılaştır
Kovea Devils Eye Kafa Lambası

Yorum yaz

 Beyaz Led 3E  -  3V 0.7A XenonZoom fonksiyonuÇalışma zamanı: Led 80 saat  (5m mesafe)  -   Xenon 2 Saat (40m mesafe) Fonksiyon:  Level1 - Led1  ,   Level2 - Led2  ,   Level3 - Led3  ,   Level4 - XenonBatarya:  1.5V AAA x 3 EA pil ile çalışırEbatlar:  78 x 55 x 130 mmAğırlık:  100 gr 

  • Karşılaştır
Watton Wt-025-21 Ledli Kafa Feneri

Yorum yaz

* Watton Kafa Feneri*4 Modda Yakma* Az*Orta*&Ccedi...

  • Karşılaştır
N-Rit NSC308G3 Ultra Bright Şapka Lambası 6 Ledli

Yorum yaz

; ; ;;zellikler: ; ;; ;Ampuller &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; : 6 ultra parlak Z-Power LED ;( ;4 beyaz LED / 2 kırmızı LED) ; ;; ;Piller&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbs p; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp; &;nbsp;&;nbsp; ...

  • Karşılaştır