Kadın Pijaması

Kadın Pijama Modası
Kadınlar için giysi ve alışveriş hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Giyim sektöründe moda ve kalite her zaman değişiklik olmaktadır. Her sene ayrı bir moda vardır. Modayı takip eden kadınlar sadece dışarısı için değil gece giyimde de uyku giysilerinde de modayı takip ederler. Her zaman kaliteli olanı ve moda olanı uygun fiyata almak isterler.
Uyku giysilerinin vazgeçilmezi pijamalardır. Kadın pijaması rahatlığıyla hatta sadece gece değil gün içinde de kullanılabilir. Pijamalar yazlık, kışlık olarak bulunmaktadır. Pierre Cardin pijama takımlarında kalite üst düzeydedir. Takım üst %100 polyester alt ise %65 pamuk %35 polyester, atlette ise %95 pamuk %5 alestandan oluşmuştur. Yeni sezon ürünleri çok çeşitlidir. Beden ölçüsüne göre yapılmıştır.
Ayrıca Dagi, yeni inci markaları da vardır. Tavşanlı, ayıcıklı, leopar desen şıklığıyla ve çiçekli desenlerle, kadife, kedili çok güzel pijama modelleri vardır. Pijama modellerinde tayt şeklinde olup üstü ise kapüşonlu olanları da vardır. Hamile kadın pijamalarında da çok çeşitler vardır. Pijamada yeni trend anne kız modelleridir. Göz alıcı renklerde, puantiyeli, bebekli, karikatür karakterleri olan birçok çeşit vardır. Penye pijama takımları ise çok kullanışlıdır. Yazın terletmeyen bir özelliğe sahiptir. Yumuşak bir kumaştır. Yıkanmaya elverişlidir. Penyesi kaliteli olan bir pijama uzun yıllar kullanılabilir.
Kadınlar iç çamaşırlarında seksi olanları tercih ederler ancak pijamalarda daha çocuksu şirin olanları tercih ederler. Sürekli değişiklikten yana oldukları için yeni modelleri isterler.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi