Joystick, Gamepad

Yaşa bakmaksızın oyun kültürü bambaşka bir dünya. Dünyanın en büyük piyasalarından biri olan oyun sektöründe, hem oyun konsolları hem oyunlar hem de konsol ekipmanları oldukça talep görmekte. Özellikle klavye ile oyunun içinde kendini yeterince hissedemeyenler joystick gamepadleri tercih ediyor. Bu gamepad’ler tasarımıyla elinize tam olarak oturuyor ve tüm eylemlerinizi komplike ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Ayrıca titreşim gibi ekstra fonksiyonları sayesinde de kendinizi oyunun içerisinde daha fazla hissetmeniz amaçlanıyor.
Snopy, Piranha, Logitech, Kontorland gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini Bilio’da sitelerin karşılaştırmasını yapıp almanız mümkün. Birçok elektronik mağazada bu ürünlerin en fazla birer ikisine ulaşabilirken, sitede ürünleri birbiriyle kıyaslama imkânınız mevcut. İsterseniz fiyat olarak isterseniz insanların tercih etmesi bakımından bir kısıtlandırma seçeneği işaretleyerek Bilio’da bir düzen içerisinde ürün satışı yapan siteleri inceleyebilirsiniz. Futbol oynamak isteyenlere yatay Gamepadler, uçak oyunları oynamak isteyenler joystickler, hatta araba yarışı isteyenlere direksiyon-vites-gaz, fren takımları, aklınıza gelebilecek her çeşitten ürünler. Ürün yelpazemiz oldukça geniş. Ayrıca ürünlerimizin kalitesine de oldukça güvenmekteyiz. Birçok Gamepadler alındıktan hemen sonra bozulabiliyor kalitesiz olduklarında. Çünkü oyun esnasında refleks ile ani tepkiler, Gamepadlerin lastik yapısını bozmakta ve kısa sürede kullanılamaz bir hal almakta. Biz sattığımız ürünlerin teknolojisine ve sağlamlığına güveniyoruz. Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.
Ayrıca sadece bilgisayar değil Xbox ve PS içinde Gamepad’ler bulmanız mümkün. Uzun ömürlü, diğerlerine göre biraz daha pahalı bir ürün almak ilk etapla oyunculara zor gelse de, uzun vadede düşünüldüğünde bunun geri dönüşü size daha fazla olacaktır. O yüzden Bilio’ya girip bu ürünlerin satışını yapan tüm siteler arasında kendinize uygun yüksek standartlı ürünlerden bir tanesini seçin ve oyunlarınızın keyfini çıkarın.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Kaldır

Ürün Tipi

Uyumlu Platform

WiFi / Wireless

Şehir seçimi

Ürün Çeşidi:
Wheel / Direksiyon
Seçili filtreleri kaldır