Jartiyer

Jartiyer
Seksi iç giyim sektörü son yıllarda bayanların ilgisini daha fazla çekmeye başlamış, üretici firmalar da bunu takiben çok çeşitli modellerde çamaşırlar üretmiştir. Bu grup içinde de en çok tercih edilen ürünler jartiyerlerdir. Hem özel gün ve gecelerde kullanılan bu model çamaşırlar, hem de günlük yaşantıda pratik kullanım sağladığından çok tercih edilir. Ancak bu çorap çamaşırlar, direkt vücuda oturduğundan, kendinize uygun modelleri seçerken dikkatli olmalısınız. Kendine güvenli bayanların tercih ettiği bu çamaşırı seçerken kendinize uygun olmayan bir model seçerseniz, vücudunuzu olduğundan kötü bir görüntüye kavuşturursunuz. Bu sebeple bilinçli seçim yapmak gerekir.
Jartiyer modellerinden kendinize uygun olanı seçerken;
- Biraz kilonuz fazlaysa, vücudunuz yayvan ya da geniş ise toparlayıcı modelleri tercih etmelisiniz. Bunlar daha çok balenli olanlardır. Balenler ve sıkı modeller, katlamaları ve çıkıntıları önler. Biraz da geniş model tercih ederseniz, ette oluşan kesme izlerini de engellersiniz.
- Küçük modeller zayıf ve fazlalığı olmayan bayanların tercih etmesi gereken ürünlerdir.
- Kalçada biten model, daha çok zayıf bayanlara uygun olacaktır. Ayrıca slipli takımlar da bu tarz vücutlu bayanlara yakışacaktır.
- Belde biten modelleri ise kilolu bayanlar tercih etmelidir. Büstiyerli modeller de toparlayıcı görevi görmektedir.
Dikkatli seçim yapıldıktan sonra jartiyer kullanan her bayan çekici bir görünüme sahip olacaktır. Le Jardin, Doreanse, Kom, Miorre, Yeni İnci, Gecem, Pierre Cardin, Merry See, Sistina, Magic Form gibi dünyaca ünlü iç giyim firmalarının modelleri Bilio’da fiyat karşılaştırmalı olarak bayanların beğenisine sunulmaktadır. Bilio.com adresinde yüzlerce çeşit, model ve renkte var olan iç çamaşırları ile bayanların kendine güveni yerine gelecektir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi