Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Şehir seçimi

İş Güvenlik Ayakkabısı, Botu

İş Güvenliği Hakkında Bilgi

İş sırasında çalışanların ve o civarda bulunan kişilerin başına iş gelmesini engellemek için
bazı önlemler alınmaktadır. Bu önlemler genel olarak iş güvenliği adıyla geçmektedir. İş güvenliğinde her malzemenin görevi farklıdır. Bunlara örnek verecek olursak; baret iş sırasında kişinin kafa bölgesine bir şey düşmesi sonucu oluşacak yaralanmaların önüne geçmektedir. Bu örnekler daha da çoğaltılmaktadır.

İş güvenliği sırasında kişinin ayağına çivi, cam gibi ürünlerin batmasını engellemek için veya ayağın üstüne düşecek bir ağırlık sonucunda ayağın en az hasar almasını sağlamak için ayağa giyilen ayakkabılara iş güvenlik ayakkabısı söylenmektedir. İş güvenlik ayakkabıları iş sırasında çalışan tüm işçilerin giymek zorunda oldukları iş güvenlik ürünlerinden biridir.

Bir diğer iş güvenlik ürünü ise çalışanların ayak sağlığını koruması için daha çok yağmurlu günlerde veya sulu alanlarda kullanılan iş güvenlik botu bulunmaktadır. Bu bot çalışan işçinin ayağına su geçmesini engellemektedir.

İş güvenliği ürünleri iş sırasında kazaların önüne geçmek ile beraber aynı zamanda kazanın meydana gelmemesi içinde çeşitli önlemler almaktadır. Bunlara örnek verecek olursak; iş sırasında kullanılan şeritler, bu şeritler kazı yapılan alanın etrafını çevirmede kullanılmaktadır. Çalışmanın olduğunu yaklaşmanın tehlikeli olduğunu kişilere bildirmektedir. Bir diğer örnek ise iş güvenlik levhalarıdır. Bu levhalarda kişilere çalışma alanında bilgiler vermektedir.

Portwest Fw32 Steelite Kürk Astarlı S3 Koruyucu Bot 30468870

Yorum yaz

Yüksek bilekli çok satan modelimiz.Soguk çalısma kosulları için uygun kürk astarlı koruyucu bot Siyah Euro 37-47 Yarma Bufalo Derisi PU/TPU Taban F12HRO 200C

  • Karşılaştır
YDS Çelik Burunlu GPP 05 GH NV Bej

Yorum yaz

Standart ENISO20345 2004 + A1 2007 Koruma Kategorisi S1 A E Kullanım Alanı İş Güvenliği Beden Dağılımı 36-48 3-12 İç Yükseklik 60mm + -5mm Saya 1 8 -2 0 mm süet nefes alabilir saya derisi ve keçe ile lamine edilmiş 100 poliamid dış kumaş İç Astar Aşınma dayanımı yüksek ...

  • Karşılaştır
Foster Ya 700 S2 Çelik Burunlu Su Geçirmez Iş Botu

5,00 / 5 Yorum yaz

Burnu demirli çalışma botu. Burnundaki demir kafes sayesinde özellikle inşaatlarda ayaklarınıza düşebilecek ağır malzemelerin ayak parmaklarınıza  zarar vermesine engel olur.

  • Karşılaştır
Foster F 500 S2 çelik Burunlu Su Geçirmez Iş Ayakkabisi

Yorum yaz

Burnu demirli çalışma ayakkabısı. Burnundaki demir kafes sayesinde özellikle inşaatlarda ayaklarınıza düşebilecek ağır malzemelerin ayak parmaklarınıza  ;zarar vermesine engel olur.

  • Karşılaştır
Das Klasik İş Ayakkabısı 31531017

Yorum yaz

Anti statik elektrikçi ayakkabı Kaymaya dirençli taban Şok emici topuk Nefes alan deri 100 deri doğal malzemeden üretilmiştir

  • Karşılaştır
YDS Çelik Burunlu 40 Numara GPP 05 GH NV 21642977

Yorum yaz

StandartENISO20345:2004 + (A1:2007) Koruma KategorisiS1 A E Kullanım Alanıİş Guuml;venliği Beden Dağılımı36-48 /3-12 İccedil; Yuuml;kseklik60mmplusmn;5mm Saya1.8 -2.0 mm suuml;et, nefes alabilir saya derisi ve keccedil;e ile lamine edilmiş 100% poliamid dış kumaş. İccedil; ...

  • Karşılaştır