Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

IP Kamera
Ip Kamera gerekli noktaların güvenliği ve farklı amaçlarla bir noktayı izleyip kayıt altına almak için internet ya da
network bağlantınız il isterseniz kablolu isterseniz kablosuz kullanım imkanı sağlayan bir kameradır
Ip kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları, gibi hususları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir. İp kamera ile görüntü aldığınız kayıt yaptığınız mekanın canlı ve sesli olarak bulunduğunuz her yerden cep telefonu, laptop ile rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır. Sadece ip kamera teknolojisiyle mümkün olan megapixel görüntü kalitesi sayesinde CIF formatın 16 katı daha büyük bir görüntü sunabilmektedir. Bu da günümüz analog kameralarının aldığı görüntünün 4 en fazla ise 16 katı kadar bir rakama tekabül etmektedir. Progressive scan özelliği ile tüm görüntü bir kerede sağlandığından özelliklede hareketli ortamlarda analog kameralarda rastlanamayacak kadar netlikler yakalamak mümkündür.
Kamera üzerinde ses desteği mevcut olup iki yönlü ses iletişimi mümkündür. Kameranın yanına bağlanarak ses çıkışına bağlanan bir hoparlör düzeneği ile kameranın montaj yapıldığı yere hitap etmek ve oradaki sesleri, kamera üzerindeki mikrofondan dinlemek mümkündür. Analog sistemlerde koaksiyel kablo kesildiği zaman eski veya başka bir kayıtla değiştirilebilirken İp kamerada bu mümkün değildir. Veri transferleri bilinen en gelişmiş ağ güvenlik desteğiyle izinsiz ulaşılması ve değiştirilmesi mümkün olmayan bir kamera olarak karşınıza çıkmaktadır.
Bütün bu teknolojik avantajlara ilaveten diğer analog sistemler gibi 4, 8, 12, 16 gibi katlı cihaz kullanımına ihtiyaç yoktur. Network video recorder ile yapıldığından ilave edilecek katlı bir network kamera özelliğine de ihtiyaç yoktur.

Arama sonuçları:

Sonuç bulunamadı