Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Hidrofor, Su Pompası, Dalgıç Pompa
Marka:
Pedrollo ×

Pedrollo Hidrofor, Su Pompası, Dalgıç Pompa

Azalan yer üstü suları nedeniyle artan yer altı suyu kullanımını daha kolay ve pratik hale getirebilmek amacıyla kullanılan su pompaları, derin su kuyularından özellikle tarım arazilerinin sulanması hedeflenerek kullanılan elektrik, dizel veya solar güneş enerjisiyle çalışan makinelerdir. Özel bir su motoruna sahip olmanız gerekiyorsa ya da mevcut motorunuz gerekli su basınç ve hareketini sağlayamıyorsa bilio.com sitesinde güvenli alışveriş siteleri arasında yapılan fiyat karşılaştırmalarıyla en ucuz ve kullanışlı ürüne sahip olabilirsiniz.
Sitede ilk karşınıza çıkacak olan yenilenebilir bir enerji kaynağı olan güneş enerjisi ile çalışan solar Güneş Enerjili Dalgıç Pompa JC3, elektrik dışında farklı alternatif arayışları olanlar için oldukça pratik bir ürün olacaktır. Ayrıca sitede su pompaları kategorisinde yer alan 400 W motor gücü, 5 MT emme derinliği, 6,5 mt su basma yüksekliği ve saatte 7,5 ton su hareketini sağlayan Cat Powertools 660 Temiz Su Dalgıç Pompa derin kuyular için kullanılamasa da oldukça kullanışlı ve basınç gücü yüksek bir cihazdır. Ayrıca LEO Pompa, Akın Pompa, Sumak, Kripsol, DAB, Empo, Amega, Pedrollo, RTR MAX, Solar gibi markaların farklı özellik ve performanstaki ürünlerini bulmak da mümkün.
Su pompaları, oldukça kullanışlı ve pratik makineler olsa da bazen dikkatli kullanılmadığında kuyuların bozulmasına ya da motorun çamura batması gibi sorunlar oluşabilmektedir. sorunsuz şekilde çalışacak ve kullanım suyu ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacak internet sitesinin karşılaştırmalı fiyatları arasında en ucuzu tercih edebilir ya da kalitesiyle fark oluşturan başka bir ürünü seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Pedrollo JCRm Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa

Yorum yaz

Pedrollo JCRm Paslanmaz Gövdeli Jet PompaPompa Giriş Çıkışı: 1” - 1"Motor gücü: 0.60kW - 0.85HPVoltaj: 230 V - 50 HzSargı içinde termistör koruma devreliKoruma sınıfı IP 44Pompa gövdesi: paslanmaz çelik AISI 304Motor ön kapağı: paslanmaz çelik AISI 304Pervane: Noril GFN2VMotor Mili: ...

  • Karşılaştır
Pedrollo PKm Preferikal Pompa

Yorum yaz

Pedrollo PKm Preferikal PompaHp:0.50 Hp, 0.75 Hp, 1 HpMax. Debi m3/h:0-5 m3/hMax. Yükseklik mss:31-40 mss, 41-50 mss, 51-75 mss, 76-100 mssGiriş Ölçüsü:1" - 25 mm, 3/4" - 20 mmÇıkış Ölçüsü:3/4" - 20 mm, 1" - 25 mm

  • Karşılaştır