Hamile Pantolonu

Hamile Pantolonu
Hamileliğin ilerleyen günlerinde iyice beliren karnınızla, artık eski pantolonlarınız içerisine girmekte zorlanacağınızı belirtelim, zaten o dönemdeyseniz ne demek istediğimizi bizzat yaşıyorsunuz demektir. Zaten zor hareket ettiğiniz bu dönemde rahat kıyafetler sizi cezbedecektir. Eğer hala çalışmaktaysanız, işe her gün geniş eşofmanlarınızla gitmeniz mümkün değildir. Her ne kadar anne adayı olsanız da dış görünümüz hala önemlidir.
Bu yüzden yeni giysilere ihtiyacınız var. Hamilelik dönemi geçici bir dönem olduğu için kıyafet bulmakta zorlanmanız normal. Pek çok firma çok kısıtlı hamile ürünleri satmaktadır. Beğendiğiniz rengi, bedenini bulamama gibi kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Gündelik yaşam için rahat, hell klar ürünlerinin pamuk saten ürünlerine göz atabilirsiniz. Kapri modelleriyle yaz aylarında sizlere çeşitli renk imkanı sağlayarak rahatlığınızı sağlamaya devam etmektedir. Kot pantolonlarından vazgeçmem diyorsanız trendy hamile pantolonu modelleri arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Entarim şort modelleri de yaz aylarında vazgeçilmezlerinizin arasında olacaktır.
Elija hamile ürünleriyle dışarda olduğu kadar evinizde de rahat olma imkanı sağlamakla birlikte şıklığınızla göz doldurabilirsiniz. İş yeriniz için trendy kumaş pantolonları hamileliğiniz boyunca yanınızda olarak şıklığınızı korumanızda yardımcı olacaktır. Eğer İspanyol paçalardan hoşlanıyorsanız, gebbe canvas size bu konuda farklı renk imkanını da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra beden ölçünüze uygun pantolonları da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bilio imkanları sınırları zorlamaya devam ediyor.

Filtreleme

Fiyat

Ürün Tipi

Renk

Şehir seçimi