Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Hamile Pantolonu

Hamile Pantolonu
Hamileliğin ilerleyen günlerinde iyice beliren karnınızla, artık eski pantolonlarınız içerisine girmekte
zorlanacağınızı belirtelim, zaten o dönemdeyseniz ne demek istediğimizi bizzat yaşıyorsunuz demektir. Zaten zor hareket ettiğiniz bu dönemde rahat kıyafetler sizi cezbedecektir. Eğer hala çalışmaktaysanız, işe her gün geniş eşofmanlarınızla gitmeniz mümkün değildir. Her ne kadar anne adayı olsanız da dış görünümüz hala önemlidir.
Bu yüzden yeni giysilere ihtiyacınız var. Hamilelik dönemi geçici bir dönem olduğu için kıyafet bulmakta zorlanmanız normal. Pek çok firma çok kısıtlı hamile ürünleri satmaktadır. Beğendiğiniz rengi, bedenini bulamama gibi kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Gündelik yaşam için rahat, hell klar ürünlerinin pamuk saten ürünlerine göz atabilirsiniz. Kapri modelleriyle yaz aylarında sizlere çeşitli renk imkanı sağlayarak rahatlığınızı sağlamaya devam etmektedir. Kot pantolonlarından vazgeçmem diyorsanız trendy hamile pantolonu modelleri arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Entarim şort modelleri de yaz aylarında vazgeçilmezlerinizin arasında olacaktır.
Elija hamile ürünleriyle dışarda olduğu kadar evinizde de rahat olma imkanı sağlamakla birlikte şıklığınızla göz doldurabilirsiniz. İş yeriniz için trendy kumaş pantolonları hamileliğiniz boyunca yanınızda olarak şıklığınızı korumanızda yardımcı olacaktır. Eğer İspanyol paçalardan hoşlanıyorsanız, gebbe canvas size bu konuda farklı renk imkanını da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra beden ölçünüze uygun pantolonları da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bilio imkanları sınırları zorlamaya devam ediyor.

27
Elija Elija Hamile Büzgülü Tek Alt

5,00 / 5 Yorum yaz

Marka: ElijaModel: Elija Hamile Büzgülü Tek AltHamilelik boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzda hazırlanmıştır.Beli lastikli ve belden ayarlanabilirCeplidirKullanılan Malzeme : 95 Cotton, 5 Lycra

  • Karşılaştır
Elija Ribanalı Tek Alt (ELI-3115-G)

Yorum yaz

Marka: ElijaModel: Ribanalı Tek Alt (ELI-3115-G)95 Viskon, 5 LycraHamileliğin 3.ayından itibaren rahatça kullanılacak tarzda hazırlanmış ribanalı tek alt pantolon.

  • Karşılaştır
Elija Lingerie Yüksek Belli Tek Alt Eşofman Pantolon 14946892

Yorum yaz

Elija Lingerie Yüksek Belli Tek Alt Eşofman Pantolon Elija Hamile Giyimi

  • Karşılaştır
Elija Elija Hamile Kapri Tayt

Yorum yaz

Hamilelik boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzda hazırlanmıştır. Beli lastikli ve belden ayarlanabilir 95 Cotton, 5 LycraBEDEN: S-M-LRENK : Siyah, Beyaz

  • Karşılaştır