Hamile İç Çamaşırı

Hamile İç Çamaşırı
Hamileyken kadınların en çok önem verdikleri şey rahatlıktır. Rahat hareket etmek, sıkılmadan rahat oturup kalkabilen bir hamile çok mutludur. Hamile rahatlığını sağlamanın en önemli yolu giydiği giysilerdir. Gerek iç giyim gerekse diğer kıyafetleri rahat olmalı sıkmamalıdır.
Bunun için hamilelerin iç giyimleri önem arz eder. Kullandıkları atletler, külotlar, çoraplar yumuşak kumaştan olursa rahat olur ayrıca terletmemesi de çok rahatlık sağlar. Kış ise sıcak tutmalı, yazın ise terletmemelidir. Çeşitli fiyatlarda ve kalitede, farklı markalarda hamile iç çamaşırı alternatifleri vardır. Slimform organik bambu askılı atlet iyi bir kalitededir. Bambu materyalinden olduğu için terk etmez ve yumuşaktır, özel bir kumaştır.
Bebefox dikişsiz hamile külotu giyildiğinde dikişsiz olduğu için dışardan belli olmaz, toplayıcı bir özelliği vardır. %90 pamuk %10 likradır. Terletmez. Elija önden açılan emzirme sütyeni çok kullanışlıdır. Bebeğe süt verirken önden açıldığı için kolaylık yaratır. Annenin işini kolaylaştırır. Gallipoli string külot ise şıklığından ödün vermeyenlerin seçimidir. Dantelli çeşitleri vardır. Elija hamile emzirme body hem sıcak tutar hem de toparlayıcı özelliği vardır. Elija hamile çorap ribanalı hem uygun fiyatlıdır hem de rahattır.
Kış aylarında sıcak tutan kumaşlar iç giyimde tercih edilmelidir çünkü hamilenin sağlığı çok önemlidir. Giysilerini seçerken kalitesine önem vermelidir. Hamilenin vücudunda değişiklikler olur buna uyumlu giysiler seçilir, sentetik olmayan kan dolaşımını olumsuz yönde etkilemeyen bol giysiler seçilmesi uygundur.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi