Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Hamile Elbisesi

Hamile Elbisesi
Hamile elbisesi, anne adaylarının 9 ay boyunca ihtiyaç duydukları ürünlerden birisidir. Hamileliğin 3. ayından
sonra hamilelik öncesi kıyafetlerin olmadığını görünce hamile elbiseleri imdada yetişmektedir. Hamile elbisesi hamilelerin işini kolaylaştırmakla kalmayıp hamile bayanların rahatlığını da düşünmektedir.
Hamile elbisesi seçerken önemli noktalardan birisi belden ayarlanabilir (genişletilip daraltılabilir) olması, bedeni vücudunuza uygun olması, kumaşı doğal pamuklu kumaşlardan olmasıdır. Bu özellikler hem annenin sağlığını ve rahatlığını hem de bebeğin sağlığını korumaktadır. Dar gelen elbiseler, kumaşı naylon içerikli elbiseler annenin rahatlığından ödün vermesine neden olmaktadır. Zamanla annenin karnı büyüdüğü için hamile elbisesi tercihini de zamana yayarak, hepsini aynı anda almamak gereklidir.
Renk seçenekleri arasında hemen hemen her rengin bulunması hamilelere seçme şansı sunmuştur. Üreticinin tüketiciye sunduğu diğer bir seçenekte elbiselerin baskı resimli ve yazılı olmasıdır. Bu sayede her zevke ve tarza hitap etmektedir. Günlük elbiseden, klasik elbiselere kadar birçok tarzı şıklığı ve rahatlığını koruyarak aynı anda bulabilirsiniz. Bazı ürünler hamilelik bittikten sonrada zevkle giyebileceğiniz şık ve güzel bir hamile elbisesi haline gelebiliyor.

37
Oyku Hamile Kanvas Etek Siyah 44 17835264

Yorum yaz

HANGİ BEDENİ NASIL ALACAKSINIZ?Kolleksiyonumuzdan ürün seçerken, normal bedeninizin aynısını seçmelisiniz!.Örneğin : Hamilelik öncesi, yada hamileliğin ilk 3 ayında; 38 Beden iseniz : Hamile Reyonumuzdan, 38 Beden hamile giysisi almalısınız!...Aldığınız ürünü 9 ay boyunca ...

;