Hamak

Hamak

Yazlık, bahçe hatta balkonlara rahatlığı kadar şık görünümleriyle de farklı bir hava katar hamaklar. Son yıllarda çok daha fazla kişi yaşam alanlarında bu konforlu detaya yer vermeyi seçiyor. Markalar klasik hamak modellerinin yanı sıra modern tasarımlar da üreterek hamakların bu hızlı yükselişine ciddi bir katkı sağlıyorlar.

Ağaçların ya da direklerin arasına gerilen klasik modeller her zaman gözde olmayı sürdürüyor. Ancak yeni nesil hamaklar ağaç olmayan yerlerde de kullanılabilen tasarımları sayesinde sadece dış değil iç mekânlarda da kendilerine yer buluyor. Koltuk şeklinde hamaklar ve bebekler için üretilen hamaklar da bulunuyor. Bu hamaklar modern evlerde hızla beşiklerin yerini almaya başladılar bile.

Sitemiz farklı markaların en güzel ve en ucuz hamaklarını nerede bulabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Böylece herkesin bütçesini zorlamadan bir hamak sahibi olabilmesi artık çok daha kolay. Autdoor, Belde, Tekzen Home, Rem, İda, And markalı en ucuz hamak modellerini nerede bulabileceğinizi sitemizden öğrenebilir, model ve fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun hamağı nereden satın alabileceğinize karar verebilirsiniz.

Bliss, İstanbul Bebek, Prado, Papetto, Beneto, Bilgi Baby, Jonek gibi markaların en ucuz bebek hamakları modellerini nerede bulabileceğinizi de yine sitemizden öğrenerek bu hamakları da inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin üstünde mışıl mışıl keyifle uyuyacağı bir hamağı bütçenizi sarsmadan nereden satın alabileceğinize en sağlıklı şekilde karar verebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Bliss Ahşap Stantlı Yatay Bebek Hamağı Yorum yaz

3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilebilmektedir. Bliss Stantlı Yatay Bebek Hamağı Stand kayın ağacı, üzerinde bebek gözlerini etkilememesi için mat cila vardır. Kumaş kısımlar %100 pamuk gabardindir. Uçtan uca uzunluk 1.5 metre, bebeğin yattığı kısmın uzunluğu ise 1 metredir. ...

  • Karşılaştır
Frendo hamak Yorum yaz

her yerde uyuyabilmeniz için tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır