Orkid Günlük Ped, Tampon

Kadınların özel günlerinde kullandıkları birçok ürün vardır. Bu günlerde kendilerini rahat hissetmeleri ve hijyen açısından da güvenli olmalarını sağlayan pedler oldukça etkilidir. Hem emici gücü yüksek olsun hem de boyutu küçük olsun istenir. Çoğu ped emici gücü yetersi kalmakta ve kullanıldığı zaman kıyafet içinde belli olmaktadır. Tüm bunları sizin için düşünen Orkid, Kotex, Sebamed, Helen Harper, Molped markaları tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ürünler üretiyorlar. Her geçen gün bu ürünlerin özellikleri güçlendiriliyor. Kanatlı ped, ultra kanatlı ped iç çamaşırınızı iyice sararak sizi rahatlatıyor. Günlük pedler ve gece pedleri de ayrı ayrı kullanım zamanlarına göre üretilmiş.

Muayen gününüzde havuza girememek sizi çok etkiler. Herkes güneşlenirken, yüzerken siz kenarda oturup onları izlemek sorunda kalırsınız. Kadınların bu hassasiyetine ortak olmak isteyen firmalar tamponu üretmişlerdir. Bu sayede sorunsuzca denize girebilir, kendinizi rahatlatabilirsiniz. İstenmeyen durumlar ile karşılaşmamanız için tampon sizi korur. Ürünler içerisinde onlarca seçenek bulunuyor. Kategoriyi inceleyerek bunlara ulaşabilirsiniz. Sizin zor zamanlarınızda kadın hijyen ürünleri her zaman size destek olur.

Genital bölgenin temizliği son derece dikkat edilmesi gereken bir konudur. Doğru ürünler kullanarak hem hijyen sağlarsınız hem de kendinizi güvende hissedersiniz. Genital bölge jeli, likit yıkama şampuanı, genital bölge deodorantı, genital bölge ıslak mendili gibi birçok markalı ürün sizlerle. Bilio.com kadın sağlığına ne kadar önem verdiğini sitesinde yer verdiği markalar ile bir kez daha gösteriyor. Dünyaca ünlü markalara uygun fiyatlarla sahip olmanız ve ürünlerin içeriği hakkında bilgi sahibi olmanız için aracı oluyor. Bu ürünler için fiyat tekliflerine bakabilir, satın alma işlemi için ilgili sayfaya geçiş yapabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanım amacı sadece temizlemek değil aynı zamanda kullanılan bölgeleri korumaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

 
Orkid Maxi Normal 12 li Yorum yaz

Orkid Maxi Normal 12 liÖzel günlerini no...

  • Karşılaştır
Orkid Ultra Kanatlı Normal Eko 20'li Yorum yaz

Orkid Ultra Kanatlı Normal Eko Paket 20 liÖze...

  • Karşılaştır
Orkid Maxi Uzun 10 lu Yorum yaz

Orkid Maxi Uzun 10 luÖzel günlerini norm...

  • Karşılaştır
Orkid Ultra Extra Gece 7li Yorum yaz

Orkid Ultra Extra Hijyenik Gece Pedinbsp;Bilgileri;Orkid pedler size gün boyu temizlik ve ferahlık kazandırır. nbsp;Nefes alan yüzeyi sayesinde nem oluşumunu engellerken, istenmeyen kokuları içine hapseder. Pamuksu yüzey yumuşak bir his verir. Bir adet platinum ped bir rahat gece ...

  • Karşılaştır