Gömme Kilit

Gömme Kilit

Kapılara takılan ve ev veya mekânların güvenliğinin sağlanmasında yardımcı olan gömme kilitler inşaların güvenlik adına başvurdukları ilk yöntemlerden biri olmaktadır. Eğer bir yerde kapı var ise ve özellikle bu kapı evlerin ya da binaların dış ortama bağlantısını sağlıyorsa mutlaka gömme kilit kullanılarak kapı girişlerinin güvenliği sağlanmaktadır.

Kapılarda kullanılan gömme kilitler farklı çeşit ve türde olabilmekte ve insanlar ihtiyaçları olan gömme kilitleri isteklerine göre tercih edebilmektedir. Burada önemli olan alınan gömme kilitlerinden maksimum düzeyde verim elde alabilmek ve bu ürünleri uzun süre kullanılabilmektir.

Aksi durumlarda çok önemli işlevi olan bu ürünler güvenlik zafiyetlerine sebep olabilmekte ve insanlar kapılarına taktıkları bu kilitler ile güvenlik altına almak istedikleri yerde bu hedeflerine ulaşmayabilmektedir.

Tercih edilen gömme kilitleri ürünlerinin kaliteli ve marka olması alınan gömme kilitlerinin amacına hizmet edebilmesinde önemli bir faktör olmaktadır. İnsanlar güvenlik için aldıkları bu ürünler ile evlerini ve önem verdikleri yerleri koruyacakları için kaliteli olmayan ürünler kötü niyetli kişiler tarafından daha kolay bir şekilde bozulabilmekte ve kırılabilmekte ve insanlar zarar görebilmektedir.

Gömme kilitlerin farklı kapılarda kullanım yerlerine göre çeşitleri bulunabilmektedir. Örneğin evlerin dış ortama açılan bölümlerinde kullanılan çelik kapılara takılan gömme kilitler farklı özellikte ve güvenlik adına daha iyi olabilmektedir. Bahçeye açılan ve daha az güvenlik gerektiren kapılarda kullanılan gömme kilitlerin özelikleri de kullanıldıkları yere göre değişkenlik göstermektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
KALE KILIT 152 R Silindirli Gömme Kilit Geniş Tip 35 mm Sarı

Yorum yaz

Gövde: Çelik. Galvaniz kaplamalı. Ayna ve Karşılık: Çelik. Pirinç kaplamalı. (Opsiyonel :Oval. Nikel kaplamalı). Sürgü: MS 58 Pirinç. Iki turlu. Mandal: MS 58 Pirinç. TS ;EN 12209 ;Bu ürün size nikel-saten renk olarak gelecektir.

  • Karşılaştır
Kale Kilit 252R Monoblok Çelik Kapı Kilidi Krom

Yorum yaz

Gövde: Çelik. Galvaniz kaplamalı. Ayna ve Karşılık: Çelik. Krom kaplamalı. Sürgü: Çelik. Üç milli. Krom kaplamalı. Üç turlu. Mandal: Çelik. Krom kaplamalı. TSEN12209 Ürün Özellikleri Özellik Açıklama Tip Çelik Kapı Silindir Tipi Bilyalı 68 mm Uygulama Yeri ...

  • Karşılaştır
Kale 151/R Eks Gömme Kapı Kilidi

Yorum yaz

Gövde: Çelik. Galvaniz kaplamalı. Ayna Karşılık: Çelik. Pirinç kaplamalı. (Opsiyonel: Oval. Nikel kaplamalı). Sürgü: Zamak Döküm. Pirinç kaplamalı. Iki turlu. Mandal:Zamak döküm. Pirinç kaplamalı. Anahtar: Zamak döküm. Pirinç kaplamalı. TS ;EN 12209 ;Bu ürün size nikel-saten renk olarak gelecektir

  • Karşılaştır
KALE KILIT 156/f Prazis Sil Emn Kilidi 3 Anah Krom

Yorum yaz

Gövde: Çelik. Galvaniz kaplamalı. Ayna Karşılık: Çelik. Krom kaplamalı. (Karşılık: Nikel kaplamalı. )Sürgü: Zamak. Krom kaplamalı. Tek turlu. Anahtar: Çelik, 3-5 adet. TS ;EN 12209

  • Karşılaştır
Kale Kilit Kale Cerman Barel 90mm Nikel 164/gn(90)n

Yorum yaz

;Bu ürün size saten-nikel renk olarak gelecektir.;90mm uzunluk

  • Karşılaştır