Göğüs Ucu Koruyucu

Göğüs Ucu Koruyucu

Anneler, bebeklerini kucaklarına aldıkları andan itibaren onlar için her şeyin en iyisini düşünürler ve bebekleri için emzirme döneminin önemini çok iyi bilirler. En yararlı sütler ilk emzirme dönemlerinde gerçekleşir. Bu dönem bebeklerin sağlıklı gelişimi için son derece önemlidir.

Emzirme döneminin rahat geçmesi anne ve bebeğin mutluluğu ve sağlığı için gereklidir. Ne yazık ki günümüzde çoğu annenin emzirme süreci sancılı geçmektedir. Göğüste hassasiyetle oluşan çatlaklar kısa sürede yaralara ve kanamalara neden olabilir. Bu da anne için sancılı bir durumken bebek için doğru beslenememe durumunu ortaya çıkarır.

Son zamanlarda annelerin bu sıkıntılı süreçlerine çözüm için birçok ürün üretilmiştir. Herkes tarafından kalitesi bilinen ünlü markaların ürünleri oldukça kullanışlıdır. Örneğin; Philips Avent Niplette Göğüsucu Çıkarıcı düz veya göğüs ucu içe dönük anneler için ideal bir üründür. Kalıcı düzelme için emzirme döneminin ilk 6 ayı düzenli kullanılması gereklidir.

Yine Philips Avent Göğüs Kalkanı da sürtünmelerden korunmak ve anne sütünü biriktirmek için anne adaylarına sunulmuş bir üründür. Bunun gibi Mesela Contact Nipple Shields Göğüs ucu Koruyucu ile hassasiyet en aza indirmekte ve bebek emzirme esnasında anne kokusunu almaya devam etmektedir, aynı zamanda anne göğsünü sonradan reddetme sorunu yaratmamaktadır. Eğer göğüs koruyucunuzun kauçuk olmasını isterseniz Chicco Doğal Kauçuk göğüs ucu koruyucu sağlıklı ürünler arasında ve tercih ettiğiniz gibi doğal bir ürün.

  • Emzirme (691)
    • Göğüs Ucu Koruyucu

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi