Kraft Göğüs Pompası

Anne sütünü pompa yardımıyla alarak çocuğunuza daha fazla süt verebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Bundan optimum fayda sağlayabilmek için ürünü kullanmayı bilmek ve kullanılan süt pompasının kalitesine güvenmek önemlidir. “Göğüs pompası” bebeğin emdiği gibi bir yöntemle göğsünüzden sütü almayı sağlar. Eğer el ili sağma sağlanacaksa bu tür pompalarda kullanılan firmaların ürettiği pompalar aşağı yukarı aynı standartta olup çeşidi o kadar da önemli değildir. Ancak kullanılan pompalar eğer elektrikli ya da pilli ise bunlar el ile çalışan pompalara göre daha karmaşık yapıda olduklarından firmaların ürün çeşitleri değişiklik gösterebilmektedir.

Daha hızlı bir şekilde süt sağma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız elektrikli ya da pilli olan “göğüs pompası” kullanmak sizin için tercih edilebilir bir yöntem olabilir. Pil ömürleri genellikle kısa olduğundan doldurulduğu an işlem yapmak daha verimli bir sağım işlemi için kolaylık sağlar çünkü pil miktarları düştükçe elde edilen süt miktarı da düşecektir. Çünkü sütünüz ne derece çok olursa olsun burada kullanılan cihazın çekim gücü önemlidir. Bu nedenle kullanılan pil dışında başka bir pili de yanınızda bulundurmanız garanti olacaktır. Bunun yanında bu tip pompalar bebeğin emilimi gibi davrandıklarından ve taşınabilirlik açısından kolaylık sağladıklarından her daim yardımcı olacaktır. Kullanılan ürünler çeşitli firmalara göre değişiklik gösterebildiği gibi bazı firmalar hem elektronik hem pilli hem de manuel özelliği bir arada bulabileceğiniz ürünleri üreterek istediğiniz duruma göre fonksiyonundan faydalanmanıza olanak tanır.
“Göğüs pompası” seçerken ürünün kalitesi, temiz koşulları sağlaması, fiyatı gibi çeşitli seçenekleri düşünerek seçim yapabilirsiniz. Birçok firmada bu aranılan özellikleri ürünlerinde gerçekleştirerek müşteriye ulaştırma imkânı sağlasa da bazıları bunun üstüne çıkmayı başarıp tüketiciye en etkili hizmeti vermeyi sağlamıştır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Şehir seçimi