Göğüs Pedi

Göğüs Pedi
Yeni doğum yapmış annelerin en çok ihtiyaç duydukları malzemeler arasında kuşkusuz göğüs pedi yer almaktadır. Göğüs ucunda oluşabilecek bakteri, mikrop ve mantarları önleyen, annenin sütünün akıp kıyafetlerinin lekelenmesini önleyen tek kullanımlık pedlerdir. Göğsü kuru tuttuğundan herhangi bir yara oluşumunu da engellemektedir. Piyasada ultra emici yapısı ile jelli olanları da bulunmaktadır. 30 lu 40lı ve 60 lı paketler halinde satılmaktadır.
En çok tercih edilen markalar arasında Bebedor, Lansinoh, Uni baby, Kraft, Chicco, Avent ve Wee gibi birçok marka bulunmaktadır. Göğüs pedi bebeğinizin ve kendi sağlığınız için tercihleriniz arasında yer almalıdır. Anti bakteriyel olması göğüs sağlığınız için önemli özellikleri arasında bulunmalıdır.
Bebeğinize hazırlık yaparken hastane çantanızda 1 paket bulundurmanız gerekeceğinden hamileyken tercihinizi yapıp almanızda fayda bulunmaktadır. Göğüs ucu yaraları için krem kullananlarınız kremi sürdükten sonra gönül rahatlığıyla bu pedi göğsünüze koyduğunuzda göğüs ucunuzun hava alıp yaranın hemen iyileşmesini ve bölgenin kuru kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle bebeğinizi ağrısız bir şekilde emzirme mutluluğuna ulaşacaksınızdır.
Gezmeye giderken güzel bir şekilde giyindiniz, otururken göğsünüzün ıslandığını ve kıyafetinizin kirlendiğini gördünüz ya da evden çıkmadan önce göğüs pedi kullanarak bunu engellemiş olursunuz. Böylelikle gezmenin tadını çıkaracak, aklınızın göğsünüze takılmasını engelleyip, acaba kıyafetim ıslanır mı gibi korkuları bir kenara bırakmış olacaksınız. Bu ped sayesinde rahat, huzurlu, mutlu bir gün geçireceksiniz, sizin mutluluğunuzda bebeğinize yansıyacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi