Nike Futbol Topu

Türkiye’de spor deyince akıllara ilk gelen şey futboldur. Çocukluğumuzdan beri sokaklarda top peşinde koştuğumuz günleri hepimiz hatırlarız. Şimdi sıra çocuklarımızda. Şehirleşmenin iyice arttığı bugünlerde çocuklar dışarıya çıkıp oyun oynama kültürünü oldukça yitirmiş durumda. Hepsi teknoloji üzerinden sosyalleşmeyi tercih ediyor ve video oyunlarıyla bu isteklerini gerçekleştiriyorlar. Ancak bunu değiştirmenin vakti yavaş yavaş geldi. Bu değişimi de çocuklarımıza bir futbol topu alarak başlatabiliriz. Sanallıktan kurtulup gerçek bir ürüne dokunan gençlerin yüzündeki ifadeye bakın ve yaptığınız alışverişin ne kadar doğru olduğunu görüp kendinizle gurur duyun.
Futbol topu konusunda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bu hiç sorun değil. Bilio sitesine girerek bu konu hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Adidas, Nike, Mikasa, Molten gibi yıllarını bu sektöre harcamış dünyaca ünlü sponsorlukları bulunan bir firmaların ürünlerini satış yapan mağazaları Bilip üzerinden kıyaslama imkânınız var. Tek tek ürünlerin malzeme kalitesini karşılaştırabilir ve fiyat performans açısından en doğru kararı verebilirsiniz. Toplar cinsine göre de değişkenlik göstermekte. Plastik, tek katlı veya çok katlı toplar oynayacak kişilerin yaş gruplarına göre ve oynanacak zemine göre de değişmektedir.25-50 TL arasına alacağınız bir futbol topunun, gelecekte ünlü bir futbolcu yetişmesini sağlayacak bir adım olabileceği gerçeğini de unutmayın. Eğer hediye olarak popüler bir ürün almak istiyorsanız da yapacağınız şey, Bilio üzerinden futbol topu kategorisine gittikten sonra, yukarıdaki filtreme özelliklerinden popülariteye göre sırala demek olacaktır. Bu sayede en çok tıklanan ve alış veriş için tercih edilen mağaza sıralamaları karşınıza gelecektir.
Bilio’nun en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri tercih etmeniz için kurulan bir site olduğunu hatırlatmakta fayda var. Arama motorlarından tek tek aynı ürünleri satan sitelere ulaşmak oldukça güç. Bunu Bilio tek başına size sunuyor.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Futbol Topu
Marka:
Nike ×
 
Nike Manchester City FC Supporters Futbol Topu 39350174

Yorum yaz

Manchester City FC Supporters Futbol Topu, uzun kullanım ömrü için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve karakteristik grafikleriyle takımını gururla sergilemeni sağlar.

 • Karşılaştır
Nike SC2365-167 Team Catalyst

5,00 / 5 Yorum yaz

Nike Futbol Topu Team Catalyst

 • Karşılaştır
Nike FC Barcelona Supporters Futbol Topu 39346773

Yorum yaz

FC Barcelona Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve karakteristik grafikleriyle takımını gururla sergilemeni sağlar.

 • Karşılaştır
Nike Club Team sc2283-107

2,88 / 5 Yorum yaz

Nike Futbol Topu Club Team

 • Karşılaştır
Nike Ordem 3 FA Cup Futbol Topu 39348537

Yorum yaz

Nike Ordem 3 FA Cup Futbol Topu, daha canlı uçuş, isabetlilik ve kontrol için Nike Aerowtrac oluklara ve mikro dokulu kaplamaya sahiptir. Kaynakla birleştirilmiş yapı ve karbon lateks iç lastik, zorlu müsabakalarda mükemmel temas ve hızlı tepki kabiliyeti için daha yumuşak bir his sunar.

 • Karşılaştır
Nike Paris Saint-Germain Supporters Futbol Topu 39350173

Yorum yaz

Paris Saint-Germain Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve karakteristik Barça grafikleriyle takımını gururla sergilemeni sağlar.

 • Karşılaştır
Nike React Futbol Topu 39351235

Yorum yaz

Nike React Futbol Topu, oyun sırasında daha iyi takip edilebilmesi için yüksek kontrast oluşturan grafiklere sahiptir. Yüksek kaliteli yapı antrenman ve maç sırasında şeklini korur.

 • Karşılaştır
Nike Paris Saint-Germain Supporters Futbol Topu 39346791

Yorum yaz

Paris Saint-Germain Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve karakteristik grafikleriyle takımını gururla sergilemeni sağlar.

 • Karşılaştır
Nike Ordem 3 Futbol Topu 39346053

Yorum yaz

Liga BBVA, Serie A ve Premier League'in resmi maç topu olan Nike Ordem 3 Futbol Topu gerçek uçuş, isabetlilik ve kontrol için Nike Aerowtrac kanallara ve mikro dokulu kaplamaya sahiptir. Erime kaynaklı yapı ve karbon lateks iç lastik, maçın en sıcak anlarında mükemmel dokunuş ve hızlı ...

 • Karşılaştır
Nike Mercurial Fade Futbol Topu 39351233

Yorum yaz

Nike Mercurial Fade Futbol Topu, yüksek kontrastlı grafiklere sahip, dayanıklı, 26 panelli TPU kaplaması sayesinde sahada hassas temas ve yüksek düzeyde görünürlük sunar.

 • Karşılaştır
Nike England Supporters Futbol Topu 39350239

Yorum yaz

England Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklıdır ve sahada kolayca görülür.

 • Karşılaştır
Nike Portugal Supporters Futbol Topu 39350240

Yorum yaz

Portugal Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklıdır ve sahada kolayca görülür.

 • Karşılaştır
Nike Premier Team FIFA Futbol Topu 39345836

Yorum yaz

Geo Balanced Teknolojisine ve elde dikilen yapıya sahip olan Nike Premier Team FIFA Futbol Topu, dayanıklıdır ve her şutta ve pasta yön değiştirmeden uçar.

 • Karşılaştır
Nike Netherlands Supporters Futbol Topu 39350241

Yorum yaz

Netherlands Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklıdır ve sahada kolayca görülür.

 • Karşılaştır
Nike FFF Supporters Futbol Topu 39350242

Yorum yaz

FFF Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklıdır ve sahada kolayca görülür.

 • Karşılaştır