Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Nike ×

Nike Futbol Topu

Türkiye’de spor deyince akıllara ilk gelen şey futboldur. Çocukluğumuzdan beri sokaklarda top peşinde koştuğumuz günleri hepimiz hatırlarız. Şimdi sıra çocuklarımızda. Şehirleşmenin iyice arttığı bugünlerde çocuklar dışarıya çıkıp oyun oynama kültürünü oldukça yitirmiş durumda. Hepsi teknoloji üzerinden sosyalleşmeyi tercih ediyor ve video oyunlarıyla bu isteklerini gerçekleştiriyorlar. Ancak bunu değiştirmenin vakti yavaş yavaş geldi. Bu değişimi de çocuklarımıza bir futbol topu alarak başlatabiliriz. Sanallıktan kurtulup gerçek bir ürüne dokunan gençlerin yüzündeki ifadeye bakın ve yaptığınız alışverişin ne kadar doğru olduğunu görüp kendinizle gurur duyun.
Futbol topu konusunda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bu hiç sorun değil. Bilio sitesine girerek bu konu hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Adidas, Nike, Mikasa, Molten gibi yıllarını bu sektöre harcamış dünyaca ünlü sponsorlukları bulunan bir firmaların ürünlerini satış yapan mağazaları Bilip üzerinden kıyaslama imkânınız var. Tek tek ürünlerin malzeme kalitesini karşılaştırabilir ve fiyat performans açısından en doğru kararı verebilirsiniz. Toplar cinsine göre de değişkenlik göstermekte. Plastik, tek katlı veya çok katlı toplar oynayacak kişilerin yaş gruplarına göre ve oynanacak zemine göre de değişmektedir.25-50 TL arasına alacağınız bir futbol topunun, gelecekte ünlü bir futbolcu yetişmesini sağlayacak bir adım olabileceği gerçeğini de unutmayın. Eğer hediye olarak popüler bir ürün almak istiyorsanız da yapacağınız şey, Bilio üzerinden futbol topu kategorisine gittikten sonra, yukarıdaki filtreme özelliklerinden popülariteye göre sırala demek olacaktır. Bu sayede en çok tıklanan ve alış veriş için tercih edilen mağaza sıralamaları karşınıza gelecektir.
Bilio’nun en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri tercih etmeniz için kurulan bir site olduğunu hatırlatmakta fayda var. Arama motorlarından tek tek aynı ürünleri satan sitelere ulaşmak oldukça güç. Bunu Bilio tek başına size sunuyor.

3
Nike SC1911-880

0,50 / 5 Yorum yaz

Nike, Top /Sc1911-880 Nike Team Training (5) / Cinsiyet:Erkek Içerik: Menşei:

Nike SC2066-611

Yorum yaz

Nike SC2066-611 TÜRKIYE ANTRENMAN FUTBOL TOPU

Nike Vector 5 No

Yorum yaz

Topun boyutu: 5 No (12 yaş ve üzeri) Yüzeyi: 4 katlı karbon deri, lateks iç lastik Ağırlığı: 438 gr Kullanım alanları: Her zeminde, okul ve kulüp antrenmanlarında, halısahalarda kullanıma uygun Federasyon onayı: Yok Diğer özellikleri: Dikişli, 32 parça, beyaz-siyah-gümüş renkte futbol ...

Nike Saber No 5

Yorum yaz

Topun boyutu: 5 No (12 yaş ve üzeri)Yüzeyi: Poliüretan parlak deri, lateks iç lastikAğırlığı: 420 grKullanım alanları: Her zeminde, özellikle suni çim ve çim sahalarda kullanıma uygunFederasyon onayı: YokDiğer özellikleri: Yapıştırma, 32 parça, yeşil-siyah renkte futbol topu

Nike Sc2120-081 Ctr360 Technique

Yorum yaz

Nike SC2120-081 CTR360 TECHNIQUE FUTBOL ANTRENMAN TOPU

Nike Sc1746 Mercurial Fade

Yorum yaz

Siyah / Turuncu - SC1746-008 MERCURIAL FADE M 1071

Nike Rolinho

5,00 / 5 Yorum yaz

Marka: NikeModel: RolinhoNike Rolinho

Nike Arsenal

Yorum yaz

Nike SC2201-144 STRIKE ARSENAL FC FUTBOL ANTRENMAN TOPU

Nike Galatasaray Futbol Topu

Yorum yaz

Yeni Sezon Nike Galatasaray Futbol Topu