Adidas Futbol Topu

Türkiye’de spor deyince akıllara ilk gelen şey futboldur. Çocukluğumuzdan beri sokaklarda top peşinde koştuğumuz günleri hepimiz hatırlarız. Şimdi sıra çocuklarımızda. Şehirleşmenin iyice arttığı bugünlerde çocuklar dışarıya çıkıp oyun oynama kültürünü oldukça yitirmiş durumda. Hepsi teknoloji üzerinden sosyalleşmeyi tercih ediyor ve video oyunlarıyla bu isteklerini gerçekleştiriyorlar. Ancak bunu değiştirmenin vakti yavaş yavaş geldi. Bu değişimi de çocuklarımıza bir futbol topu alarak başlatabiliriz. Sanallıktan kurtulup gerçek bir ürüne dokunan gençlerin yüzündeki ifadeye bakın ve yaptığınız alışverişin ne kadar doğru olduğunu görüp kendinizle gurur duyun.
Futbol topu konusunda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bu hiç sorun değil. Bilio sitesine girerek bu konu hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Adidas, Nike, Mikasa, Molten gibi yıllarını bu sektöre harcamış dünyaca ünlü sponsorlukları bulunan bir firmaların ürünlerini satış yapan mağazaları Bilip üzerinden kıyaslama imkânınız var. Tek tek ürünlerin malzeme kalitesini karşılaştırabilir ve fiyat performans açısından en doğru kararı verebilirsiniz. Toplar cinsine göre de değişkenlik göstermekte. Plastik, tek katlı veya çok katlı toplar oynayacak kişilerin yaş gruplarına göre ve oynanacak zemine göre de değişmektedir.25-50 TL arasına alacağınız bir futbol topunun, gelecekte ünlü bir futbolcu yetişmesini sağlayacak bir adım olabileceği gerçeğini de unutmayın. Eğer hediye olarak popüler bir ürün almak istiyorsanız da yapacağınız şey, Bilio üzerinden futbol topu kategorisine gittikten sonra, yukarıdaki filtreme özelliklerinden popülariteye göre sırala demek olacaktır. Bu sayede en çok tıklanan ve alış veriş için tercih edilen mağaza sıralamaları karşınıza gelecektir.
Bilio’nun en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri tercih etmeniz için kurulan bir site olduğunu hatırlatmakta fayda var. Arama motorlarından tek tek aynı ürünleri satan sitelere ulaşmak oldukça güç. Bunu Bilio tek başına size sunuyor.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Futbol Topu
Marka:
Adidas ×
 
Adidas Messi Q1 Mini Ac5527

Yorum yaz

adidas Aksesuar & Çanta > Futbol Malzemeleri > Top Messi Q1 Mini AC5527

  • Karşılaştır
Adidas X Mini Ac5889

3,50 / 5 Yorum yaz

Ürün no:AC5889 Model ismi:X MINI Materyal:100% Butylene Renk:SHOCK MINT /CORE BLACK/NIGHT MET.

  • Karşılaştır
Adidas Stabıl Sponge 26580435

Yorum yaz

adidas S87881 STABIL SPONGE Gri Mini Top

  • Karşılaştır
Adidas X Glid Ac5895

Yorum yaz

Ürün no:AC5895 Model ismi:X GLID Materyal:100% Butylene Renk:SOLAR GOLD/SHOCK PINK /CORE BLACK

  • Karşılaştır
Adidas Euro16Olp Ger M Ac5466

Yorum yaz

adidas Aksesuar & Çanta > Futbol Malzemeleri > Top Euro16Olp Ger M AC5466

  • Karşılaştır
Adidas Stabil Tribe M Ac4354

Yorum yaz

Materyal:51% PU/49% PES:NON-WOVEN:0: Renk:WHITE/SOLAR RED/ONIX/BLACK Cinsiyet:UNISEX

  • Karşılaştır
Euro Top Glider 2016 Top

Yorum yaz

Düzenli olarak futbol oynayanlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Adidas Euro16Olp Esp M Ac5464

Yorum yaz

adidas Aksesuar & Çanta > Futbol Malzemeleri > Top Euro16Olp Esp M AC5464

  • Karşılaştır
Adidas Euro16Olp Fra M Ac5465

Yorum yaz

adidas Aksesuar & Çanta > Futbol Malzemeleri > Top Euro16Olp Fra M AC5465

  • Karşılaştır