Futbol Topu

Türkiye’de spor deyince akıllara ilk gelen şey futboldur. Çocukluğumuzdan beri sokaklarda top peşinde koştuğumuz günleri hepimiz hatırlarız. Şimdi sıra çocuklarımızda. Şehirleşmenin iyice arttığı bugünlerde çocuklar dışarıya çıkıp oyun oynama kültürünü oldukça yitirmiş durumda. Hepsi teknoloji üzerinden sosyalleşmeyi tercih ediyor ve video oyunlarıyla bu isteklerini gerçekleştiriyorlar. Ancak bunu değiştirmenin vakti yavaş yavaş geldi. Bu değişimi de çocuklarımıza bir futbol topu alarak başlatabiliriz. Sanallıktan kurtulup gerçek bir ürüne dokunan gençlerin yüzündeki ifadeye bakın ve yaptığınız alışverişin ne kadar doğru olduğunu görüp kendinizle gurur duyun.
Futbol topu konusunda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bu hiç sorun değil. Bilio sitesine girerek bu konu hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Adidas, Nike, Mikasa, Molten gibi yıllarını bu sektöre harcamış dünyaca ünlü sponsorlukları bulunan bir firmaların ürünlerini satış yapan mağazaları Bilip üzerinden kıyaslama imkânınız var. Tek tek ürünlerin malzeme kalitesini karşılaştırabilir ve fiyat performans açısından en doğru kararı verebilirsiniz. Toplar cinsine göre de değişkenlik göstermekte. Plastik, tek katlı veya çok katlı toplar oynayacak kişilerin yaş gruplarına göre ve oynanacak zemine göre de değişmektedir.25-50 TL arasına alacağınız bir futbol topunun, gelecekte ünlü bir futbolcu yetişmesini sağlayacak bir adım olabileceği gerçeğini de unutmayın. Eğer hediye olarak popüler bir ürün almak istiyorsanız da yapacağınız şey, Bilio üzerinden futbol topu kategorisine gittikten sonra, yukarıdaki filtreme özelliklerinden popülariteye göre sırala demek olacaktır. Bu sayede en çok tıklanan ve alış veriş için tercih edilen mağaza sıralamaları karşınıza gelecektir.
Bilio’nun en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri tercih etmeniz için kurulan bir site olduğunu hatırlatmakta fayda var. Arama motorlarından tek tek aynı ürünleri satan sitelere ulaşmak oldukça güç. Bunu Bilio tek başına size sunuyor.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Nike Manchester City FC Supporters Futbol Topu 39350174 Yorum yaz

Manchester City FC Supporters Futbol Topu, uzun kullanım ömrü için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve karakteristik grafikleriyle takımını gururla sergilemeni sağlar.

 • Karşılaştır
Kipsta Sunny 500 Yorum yaz

Çim zeminlerde veya kumda, düzenli olarak (haftada 2 - 3 kere) futbol oynayanlar için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Kipsta Sunny 300 Yorum yaz

Her tür zeminde, hobi amaçlı (haftada 1 - 2 kere) futbol oynayanlar için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Kipsta First Kick 5 Yorum yaz

çimde veya sentetik zeminde eğlence amaçlı futbol oynayanlar için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Adidas Futbol Topu M36901 Conext15Repart 20313422 Yorum yaz

ADİDAS FUTBOL TOPU M36901 CONEXT15REPART WHITE/NGTFLA/FLAGRN/BLACK

 • Karşılaştır
Nike Mercurial Fade Futbol Topu 39351233 Yorum yaz

Nike Mercurial Fade Futbol Topu, yüksek kontrastlı grafiklere sahip, dayanıklı, 26 panelli TPU kaplaması sayesinde sahada hassas temas ve yüksek düzeyde görünürlük sunar.

 • Karşılaştır
Kipsta First Kick Yorum yaz

çimde veya sentetik zeminde eğlence amaçlı futbol oynayanlar için tasarlandı.

 • Karşılaştır
PSG SKILLS Yorum yaz

Nike Futbol > Aksesuar > Toplar PSG SKILLS SC2693-401

 • Karşılaştır
Nike Ordem 3 FA Cup Futbol Topu 39348537 Yorum yaz

Nike Ordem 3 FA Cup Futbol Topu, daha canlı uçuş, isabetlilik ve kontrol için Nike Aerowtrac oluklara ve mikro dokulu kaplamaya sahiptir. Kaynakla birleştirilmiş yapı ve karbon lateks iç lastik, zorlu müsabakalarda mükemmel temas ve hızlı tepki kabiliyeti için daha yumuşak bir his sunar.

 • Karşılaştır
Kipsta Fırst Kıck Yorum yaz

çimde veya sentetik zeminde eğlence amaçlı futbol oynayanlar için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Nike inter Milan Skills Sc2451-041 Yorum yaz

Nike Futbol > Aksesuar > Toplar INTER MILAN SKILLS SC2451-041

 • Karşılaştır
Nike Strike Team Futbol Topu Yorum yaz

Marka: NikeModel Kodu: NSC2678Cinsiyet: UNISEX

 • Karşılaştır
Nike Paris Saint-Germain Supporters Futbol Topu 39346791 Yorum yaz

Paris Saint-Germain Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve karakteristik grafikleriyle takımını gururla sergilemeni sağlar.

 • Karşılaştır