Futbol Topu

Türkiye’de spor deyince akıllara ilk gelen şey futboldur. Çocukluğumuzdan beri sokaklarda top peşinde koştuğumuz günleri hepimiz hatırlarız. Şimdi sıra çocuklarımızda. Şehirleşmenin iyice arttığı bugünlerde çocuklar dışarıya çıkıp oyun oynama kültürünü oldukça yitirmiş durumda. Hepsi teknoloji üzerinden sosyalleşmeyi tercih ediyor ve video oyunlarıyla bu isteklerini gerçekleştiriyorlar. Ancak bunu değiştirmenin vakti yavaş yavaş geldi. Bu değişimi de çocuklarımıza bir futbol topu alarak başlatabiliriz. Sanallıktan kurtulup gerçek bir ürüne dokunan gençlerin yüzündeki ifadeye bakın ve yaptığınız alışverişin ne kadar doğru olduğunu görüp kendinizle gurur duyun.
Futbol topu konusunda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bu hiç sorun değil. Bilio sitesine girerek bu konu hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Adidas, Nike, Mikasa, Molten gibi yıllarını bu sektöre harcamış dünyaca ünlü sponsorlukları bulunan bir firmaların ürünlerini satış yapan mağazaları Bilip üzerinden kıyaslama imkânınız var. Tek tek ürünlerin malzeme kalitesini karşılaştırabilir ve fiyat performans açısından en doğru kararı verebilirsiniz. Toplar cinsine göre de değişkenlik göstermekte. Plastik, tek katlı veya çok katlı toplar oynayacak kişilerin yaş gruplarına göre ve oynanacak zemine göre de değişmektedir.25-50 TL arasına alacağınız bir futbol topunun, gelecekte ünlü bir futbolcu yetişmesini sağlayacak bir adım olabileceği gerçeğini de unutmayın. Eğer hediye olarak popüler bir ürün almak istiyorsanız da yapacağınız şey, Bilio üzerinden futbol topu kategorisine gittikten sonra, yukarıdaki filtreme özelliklerinden popülariteye göre sırala demek olacaktır. Bu sayede en çok tıklanan ve alış veriş için tercih edilen mağaza sıralamaları karşınıza gelecektir.
Bilio’nun en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri tercih etmeniz için kurulan bir site olduğunu hatırlatmakta fayda var. Arama motorlarından tek tek aynı ürünleri satan sitelere ulaşmak oldukça güç. Bunu Bilio tek başına size sunuyor.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Nike Skills Fa Cup Futbol Topu 4,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Nike Skills FA Cup Futbol Topu, yüksek kontrastlı grafikler sayesinde topu izlemeyi kolaylaştırır ve makinede dikilen TPU kaplamasıyla mükemmel temas ve dayanıklılık sunar.

  • Karşılaştır
Nike Manchester City FC Supporters Futbol Topu 39350174 Yorum yaz

Manchester City FC Supporters Futbol Topu, uzun kullanım ömrü için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve karakteristik grafikleriyle takımını gururla sergilemeni sağlar.

  • Karşılaştır
Nike Strike Fa Cup Futbol Topu 5,00 / 5 Yorum yaz

İstikrarlı bir his sağlamak ve gözle takibi kolaylaştırmak için tasarlanan Nike Strike FA Cup Futbol Topu, dokulu yüzeye ve elit turnuvadan ilham alan ve kontrast oluşturan güçlü grafiklere sahiptir.

  • Karşılaştır
Adidas Stabıl Sponge 26580435 Yorum yaz

adidas S87881 STABIL SPONGE Gri Mini Top

  • Karşılaştır
Nike England Supporters Futbol Topu 39350239 Yorum yaz

England Supporters Futbol Topu uzun kullanım ömrü için dayanıklıdır ve sahada kolayca görülür.

  • Karşılaştır
Nike Ordem 3 Futbol Topu SC2714-790 Yorum yaz

Liga BBVA, Serie A ve Premier League'in resmi maç topu olan Nike Ordem 3 Futbol Topu gerçek uçuş, isabetlilik ve kontrol için Nike Aerowtrac kanallara ve mikro dokulu kaplamaya sahiptir. Erime kaynaklı yapı ve karbon lateks iç lastik, maçın en sıcak anlarında mükemmel dokunuş ve hızlı ...

  • Karşılaştır
Kipsta Fırst Kıck Yorum yaz

çimde veya sentetik zeminde eğlence amaçlı futbol oynayanlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Nike Ordem 3 Lfp Futbol Topu Yorum yaz

Nike Ordem 3 LFP Futbol Topu, gerçek uçuş, isabetlilik ve kontrol için Nike Aerowtrac oluklara ve mikro dokulu kaplamaya sahiptir. Erime kaynaklı yapı ve karbon lateks iç lastik, maçın en sıcak anlarında mükemmel dokunuş ve hızlı tepki kabiliyeti sağlar.

  • Karşılaştır
Nikefootballx Premier Futbol Topu 5,00 / 5 Yorum yaz

Küçük saha maçları için tasarlanan NikeFootballX Premier Futbol Topu, isabetli top uçuşu ve olağanüstü temas için 32 panelli tasarım ve dokulu kaplamaya sahiptir.

  • Karşılaştır
Nike Ordem 3 Serie A Futbol Topu Yorum yaz

Nike Ordem 3 Serie A Futbol Topu, gerçek uçuş, isabetlilik ve kontrol için Nike Aerowtrac oluklara ve mikro dokulu kaplamaya sahiptir. Erime kaynaklı yapı ve karbon lateks iç lastik, maçın en sıcak anlarında mükemmel dokunuş ve hızlı tepki kabiliyeti sağlar.

  • Karşılaştır