Epson Fotoğraf Kağıdı

Fotoğraf Kağıdı
İnsanoğlu var olduğundan beri çevresinde gördüklerini bir biçimde çizmek, görüntülemek ihtiyacını duydu. Binlerce yıldır çiziyor, çevremizde gördüklerimizi kayıt edip bir sonraki kuşaklara aktarma yoluna gidiyor. Bu istek ile birlikte insanoğlu 1800’lü yıllarda görüntüleri kayıt etmenin farklı yolarını buldu. Bir insan gözünün görebildiği her şeyi kusursuz biçimde, aynı gözümüzün gördüğünü iki boyutlu bir yüzeye perspektifle aktarabildi.
Görüntüleri kayıt etmenin yeni boyut kazanmasına yardımcı olan bu alete fotoğraf makinesi adı verildi. Günümüzde fotoğraf ilk bulunan özelliklerinin üzerine çok şeyler koyarak yeni bir boyut kazandı ve görüntüleri dijital ekranlarda görerek beğenmediklerimizi silerek yeniden fotoğraf çekip yenisine bakabilme olanağı sunuyor bizlere. Fotoğraf makinesinin bulunduğu 1800’lü yıllardan itibaren yaşamımızın her alanında kullanılmaktadır. Hatta o kadar yaygın ki doğumumuzdan itibaren bizimle olan fotoğraf hayatımızın sonuna dek her daim hayatımızın içinde yer almaktadır. Öyle ki eskiden sadece fotoğrafçı dükkanlarından çekildiğimiz fotoğrafları elimize alabilirken bu son yıllarda git gide daha da pratik hale gelmiş durumdadır.
Günümüzde fotoğraflar dijital ortamda bakmamıza olanak verse de fotoğrafın kendisini elimize alıp o görüntüye bakmanın tadını bizlere verememektedir. Evinde bilgisayar ve renkli yazıcısı olan her insan dilediği fotoğrafı dilediği zaman çıktısını alıp o zevki tatmaktadırlar. Fotoğraf kağıdı için bir çok alternatif markalar bulunmaktadır. Fotoğraf kağıdındaki görüntü kalitesi tonerlerin başarısı olduğu kadar Fotoğraf kağıdının da etkisi bulunduğunu unutmadan doğru ve size en uygun kağıdı seçersek daha başarılı fotoğraflara sahip olabilirisiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

 
Epson C13t557040 Yorum yaz

Uyumlu Printer:Epson PictureMate 500 Uyumlu Printer:Epson PictureMate Mobile Phone Edition Uyumlu Printer:Epson PictureMate Mürekkep ml. : 50 Renk : Cyan, Magenta, Sarı

  • Karşılaştır