Listem

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Flüt

Ürünleri Karşılaştır ?
2
Gewa RB700.432Roy Benson Flute FL-602E

Yorum yaz

Ağızlık nikel ve gümüş alaşımı, gövde ve tuşlar gümüş kaplama, fransız stili tuşlar-mekanizma, Split E, PISONI pedler, koruyuculu ahşap kutu.

Roy Benson FL-502RI

Yorum yaz

Ağızlık nikel ve gümüş alaşımı, gövde ve tuşlar gümüş kaplama, Açık tuşe ve G tuşu önde, PISONI pedler, koruyuculu ahşap kutu.

Roy Benson FL-602RI

Yorum yaz

Ağızlık nikel ve gümüş alaşımı, gövde ve tuşlar gümüş kaplama, fransız stili tuşlar-mekanizma, PISONI pedler, Açık tuşe ve G tuşu önde, koruyuculu ahşap kutu.

Roy Benson FL-302E

Yorum yaz

Gümüş ağızlık, gövde ayak ve anahtarlar nikel ve gümüş alaşımı, Split E, PISONI pedler, koruyuculu ahşap kutu.

Roy Benson FL-502RI2

Yorum yaz

Düz ve kavisli ağızlık, Ağızlık nikel ve gümüş alaşımı, gövde ve tuşlar gümüş kaplama, Açık tuşe ve G tuşu önde, PISONI pedler, koruyuculu ahşap kutu.

Roy Benson FL-602RE

Yorum yaz

Ağızlık nikel ve gümüş alaşımı, gövde ve tuşlar gümüş kaplama,   fransız stili tuşlar-mekanizma, PISONI pedler, Açık tuşe ve G tuşu önde, koruyuculu ahşap kutu.

Roy Benson FL-102

Yorum yaz

Kavisli ağızlık, nikel ve gümüş alaşımı ağızlık, gövde ve tuşlar gümüş, basitleştirilmiş tuşe, mi mekanizması yok, çocuklar için 3. parça kısa form, PISONI pedler, hafif diktörtgen kutusu, ağırlık; 0,35 kg.

Roy Benson FL-202E2

Yorum yaz

Düz ve kavisli ağızlık, Ağızlık nikel ve gümüş alaşımı, gövde ve tuşlar gümüş kaplama, Split E, PISONI pedler, koruyuculu ahşap kutu, ağırlık; 0,45 kg.

Suzuki Yan Flut Mcf1

Yorum yaz

/nbsp; Suzuki MCF1 Yan Flüt ALÜMINYÜM RODIE KASA/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp; /nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbs p;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp; TEMIZLEME BEZI/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp; /nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbs p;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/nbsp;/n ...

John Packer JP011 MKII Yan Flüt

Yorum yaz

John Packer JP011 MKII Yan Flüt - JP 011 Gümüş kaplamalı, yüksek kalitede Başlangıç seviyesi bir flüttür. Çantası ve bakım Materyalleri ile birlikte sunulmaktadır.

Helena Mia Yan Flüt Helena Mia Nikel HMF150N

Yorum yaz

 ; ;16 delikli nikel kaplamalı. Eğitim amaçlı öğrenciler ve ileri seviye müzisyenler için ideal. Aparatlar: Temizlik çubuğu, akord ve ayar için tornavida, koruma çantası sert plastik yeni model (hardcase).  ; ;  ; ;2 Yıl garanti.  ; ;  ; ;__________________________________ ________________________________________ ...