Evrak Çantası

21.yüzyılda artık çalışma hayatı daha da profesyonel hale geliyor. Her geçen gün iş hayatında oluşan yenilikler bizleri daha yoğun çalışmaya yönlendiriyor. Yoğun bir çalışmayı yapabilmek için dijital cihazlar dışında mutlaka yazıya dökülmüş evraklara da ihtiyacınız var. Bunu düşünen çanta firmaları yoğun iş hayatı temposunda çalışırken ihtiyacınıza cevap verebilecek evrak çantası modellerinin üretimini yapmıştır. Sadece iş hayatında değil diğer zamanlarda da çanta önemli bir tamamlayıcı aksesuardır. Bu kategori içerisinde sadece çanta değil bunun yanında ipad ve tablet kılıfları da yer almaktadır. Havanızı değiştirecek ve işinize verdiğiniz önemi simgeleyecek bu çantalara uygun fiyata sahip olma şansınız bulunuyor. Dilediğiniz çantaya güvenli bir şekilde ulaşabilir ve alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Siyah ve kahverengi tonların daha ağırlıkla olduğu modeller içerisinde renkli çantalar ve klasik düşüncenin dışına çıkan tasarımlarda mevcuttur. A4 ebatında dosyaların taşınmasına yardımcı olan modellerin yanı sıra geniş ve dar klasörlerin rahatlıkla taşınmasını sağlayan çantalarda bulunmaktadır. Özellikle iş adamlarının ellerinde görmeye alışkın olduğumuz deri ve şık evrak çantası kategorimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Deriden üretilen ve su geçirmeyen bu çantaların askılı modelleri içerisinde Divianna dikkatleri üzerine çekiyor. Daha az evrak taşıyan ve zarafeti yansıtan bu çantalara sizde sahip olmak isteyeceksiniz. Uygun fiyat teklifinde bulunan mağazalara Bilio.com sayesinde ulaşma imkânına sahipsiniz.

Çanta denilince akla gelen markaların başında Desisan yer almaktadır. Deriden üretilmiş şık ürünleri ile herkesin beğenisini kolayca kazanmıştır. Kulplu veya askılı modelleri ile kullanım rahatlığı ve kolaylığı sunmaktadır. Uygun fiyatın diğer adı Addison çantalar da yine deriden üretilmektedir. Siyah renk daha çok hâkimdir. Farklı tasarımları ile ALASSIO evrak dolabına benzeyen çantaları ile genellikle klasör taşınması gereken durumlarda devreye girmektedir. Pilot tipi evrak çantası en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Şehir seçimi