Etek

Türkiye ihracat rakamlarına bakıldığında en fazla paya sahip sektör tekstildir. Tekstil cenneti olan ülkemiz, yurtdışında da herkesi giydirmeye devam ediyor. En fazla yatırım ise, modayı takip etmeyi ve giyinmeyi seven bayanlara yapılıyor. Bayan giyim firmaları, tüm dünyada moda trendlerini takip ederek, değişik model kıyafetler üretmeye devam ediyor. Dünyada ve ülkemizde TV’ lerde de moda programlarının artmasıyla birlikte modaya verilen önem artmaktadır. Bayanların vazgeçilmez en feminen kıyafetleri olan eteklerde de yüzlerce değişik model üretilmektedir. Bayanların simgesi olan bu alt kıyafette aklınızın alamayacağı kadar çok çeşit vardır. Ülkemiz modacı ve tasarımcıları, Türk kadınının vücuduna uygun olarak değişik şekilde etekler üretmektedir.
Yerli ve yabancı kadın giyim markalarının binlerce değişik çeşitte modelde eteklerine bilio.com’ da ulaşabilirsiniz. Woo, İroni, Limon Company, Twist, Luminaire Sandy, Batik, Vero Moda, L adore, Koton, Favori, Park Bravo, Fusion, Perspective, Sense, Vekem, Jus De Pommes gibi Türkiye’ de modanın öncüsü olmuş markalar ve daha fazlası Bilio’ da en ucuza bulunmaktadır. Keten, Penye, dalgıç kumaş, saten, şifon, deri, kadife gibi çok farklı kumaşlardan size en uygun olanı seçin. Kumaşa karar verdikten sonra, sıra vücut tipinize en uygun modele karar vermekte;
- Armut vücut tipine sahip bayanlar, aşağıya doğru genişleyen, çan etekleri tercih etmelidir. Etek boyu ise en fazla diz üstü ile sınırlandırılmalıdır.
- Geniş üst bedene sahip elma tipli bayanlar da çan seçiminde bulunmalıdır. Beli lastikli modellerden ise kaçmalıdır.
- Kum saati tipinde vücuda sahip bayanlar, vücudunu gösteren modelleri seçmelidir. Bol modellerde bile kemer takmalıdır.
- Fazla ince bacaklı bayanlar, maksi etekleri deri ceket veya kot ceketle kombinleyerek şıklık yakalayabilir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Beden

Renk

Şehir seçimi