Erkek Pijaması

Tekstil cenneti olan ülkemizde, ihracat rakamlarına bakıldığında son yıllarda en fazla iç giyim ürünleri ihraç edilmiştir. Bu rakamlar da iç giyim üreticilerini harekete geçirmiş, her geçen daha fazla model ve çeşitte iç çamaşırı, pijama üretmeye başlamıştır. Yine son yıllarda bayanlardan çok erkeklerin de pijama satışları yükselmiş ve erkekler de ev kıyafetlerine ilgi göstermeye başlamıştır. Erkek pijaması deyince artık yüzlerce çeşit, model ve renkte pijama ile iç giyim üreticileri karşımıza çıkıyor. Hem mevsimine göre hem de zevklere göre sayısız modelde pijama bilio.com’ da en uygun fiyata sizleri bekliyor.

En popüler yerli ve yabancı iç giyim ve spor firmalarının ürettiği erkek pijaması, farklı kalite ve modellere sahiptir. Pierre Cardin, Roly Poly, Erdem, Kelebek, Dagi, Golteks, Eros, Aysun, Ancelo, Batista, Converse, Kom, Bone Club, Aysun gibi büyük pijama firmalarının her modeli Bilio’ da mevcuttur. Vücudunuzun sağlığı için %100 pamuklu kumaştan üretilmiş, şıklığınızı tamamlamak için saten kumaştan üretilmiş ve daha fazlası, bili.com adresinde. Ayrıca uzun kollu, kısa kollu, şortlu modeller, kareli ve çizgili modeller, çeyiz seti olarak takım halinde satılan modeller, babalar için robdöşambır çeşitleri, baba-oğul takımları ve tshirt, atlet, boxerlar. Yüzlerce çeşit pijamadan size en uygun olanı seçin ve sipariş verin. Evinize teslim edilecek ürününüz elinize ulaştığında evinizde huzurlu uykular sizi bekliyor olacak.

Erkek pijaması seçerken tasarımından çok rahatlığı göz önünde tutan beyler çok zorlanmazlar. Genelde rahat ve konforlu kullanım özelliği dikkate alınarak üretilen pijamalar, artık gözünüze de hitap ediyor. Bilio güvencesiyle ulaşacağınız pijamanız için garantili hizmetin tadını çıkarın. Bilio güvencesiyle pijama aramak için zaman kaybetmeyin.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi