Emzirme Yastığı

Emzirme Yastığı Kolaylığı

Annelerin en çok zorlandığı dönemlerden biriside yeni doğan bebek dönemi olmaktadır. Bu dönemde anneler geceleri birçok kez uyanıp bebeğini emzirme ihtiyacı duyarlar. Kimi zaman bu saat başı olup kimi zaman iki saatte bire çıkmaktadır. Emzirme süresi bazı durumlarda uzayabildiğinden bel ve sırt ağrıları çekmek kaçınılmazdır. Böyle durumlarda emzirme yastığı annelerin imdadına yetişmektedir.

Anneler emzirme süresi boyunca emzirme yastığından yardım aldıkları müddetçe işleri oldukça kolaylaşarak bebeklerini oldukça mutlu ve huzurlu bir şekilde emzirebilirler. Emzirme yastığı annenin eğilmesini engelleyip bebeği yükselterek, anneye yaklaşmasını sağlamaktadır. Bebeğin memeyi iyi bir şekilde kavramasına yardımcı olmaktadır. Anne ve bebek arasındaki bağın daha kuvvetlenmesini sağlayarak bebeğin kendisini daha güvende hissetmesini sağlamaktadır.

Emzirme yastığının birçok çeşidi bulunmaktadır. Şişme emzirme yastığı ve minder emzirme yastığı bunlardan birkaçı olmaktadır. Annenin bel boyun ve sırt ağrılarını en aza indirmektedir. Annenin rahat etmesi kadar bebeğinde rahat etmesi önem arz etmektedir. Bebeğin de belini destekleyerek kendini yatağındaymış gibi konforlu hissetmesini sağlamaktadır. Bebekler yaklaşık 5-6 aylık olana kadar kullanılmaktadır.

Çok amaçlı kullanmak isteyenler için bebek emzirme yastığına yatırıldığında sağa sola dönmesi engellenerek olası kazalar önlenmektedir. Annede gönül rahatlığı ile işlerini halledebilmektedir. Emzirme yastığı üreten markalar içerisinde Sevi bebe, Mycey, sema bebe, bebefox, moje ve dream bebe gibi isimler en gözdeler arasında yer almaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi