Emzirme Sütyeni

Hamile Sütyeni
Doğum yapmış kadınların en büyük sorunlarından biriside çocuk emzirmektir. Neticede çocuğun ne zaman acıkacağı ne zaman süt isteyeceği tam olarak bilinmez. Kadınların emzirirken en çok zorluk çektikleri göğüslerini açmaktır peki neden mi ?
Göğsü açarken göğsün tamamen görünmemesi için sütyeni aşağı doğru sıyırdığınızda çocuk rahat ememeyecektir. Aşağıdan yukarı doğru sıyırdığınızda ise göğsünüzün tamamı görünecek ve rahatsız olacaksınız. Bu yüzden emziren kadınlar için en büyük yardımcı hamile sütyeni, kadınların bir nebze kurtarıcısı olmuştur. Çünkü sütyende ki ön tarafta açılan bölme olması ne göğsünüzün tamamen açılmasına ne de bebeğinizin emerken rahatsız olmasına neden olacaktır. Üstelik hamile sütyenlerinin uç kısımları açılır olduğu gibi göğsünüzden damlayan fazla sütler içinde koruma pedi oluşturmuş dışarıdan bakıldığından göğsünüzün uç kısmında süt yüzünden oluşan ıslaklık ihtimalini de ortadan kaldırmıştır.
Üstelik her emziren kadının çektiği en büyük sıkıntılardan biriside süt dolan göğüslerinin ağrıması ve standart sütyenlerden rahatsız olmalarıdır. O yüzden bu ürün emziren bayanlar için rahat edeceği ideal bir üründür.
Her emziren kadınların mutlaka tercih edeceği, üstelik her beden de her kiloda kadının da rahatlıkla bulabileceği bu sütyenler kadınlar için ideal bir üründür. Çoğu kadın fiyatından dolayı bu üründen alamayıp eski usule devam etmektedir. Fakat sizde uygun fiyata, en iyi kalitede aradığınızın sütyeni rahatlıkla bulabileceğiniz bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi