Oral-B Elektrikli Diş Fırçası

Sağlık sadece hasta olmamak değil aynı zamanda fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak tam bir iyilik hali içerisinde olmaktır. Ağız sağlığımız da bu kapsama girmektedir. Diş ve dişeti sorunları ile kim uğraşmak ister ki? Beyaz dişler ise herkesin hayalidir. Ancak gün içerisinde tükettiğimiz asitli yiyecekler dişlerimize zarar vermektedir. Diş hekimleri 3 kez önerse de bunun en az miktar olduğunu unutmamalı ve her atıştırmalardan sonra diş fırçalamanın gerekliliğini bilmeliyiz.
Diş fırçası deyip geçmeyin. Dişlerinizi sağlıklı bir şekilde temizleyebilmek için manuel diş fırçaları yerine elektrikli diş fırçalarını tavsiye ediyor uzmanlar. Birçok çeşit arasından hangisi seçeceğinizi şaşırıyorsanız Bilio gibi bir siteye ihtiyacınız olacaktır. Birçok farklı markayı ve özelliklerini, mağaza bazında bulabileceğiniz sitede sizler için geniş bir fiyat aralığı da mevcuttur. Bazı ürünler pilli bazı ürünler ise şarjlıdır. Eğer şarjlı elektrikli diş fırçası düşünüyorsanız ORAL-B gibi ünlü markaların şarjlı diş fırçalarını seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Şarjı ortalama 30 dakika giden bu diş fırçasının yanında mağazadan mağazaya değişkenlik gösteren çeşitli aksesuar hediyeleri de bulunmaktadır ( çanta, taşıyıcı kab gibi ). Eğer önemsediğiniz konu sadece fiyatsa aynı ürünün en uygun fiyatını da Bilio üzerinden keşfedebilmeniz mümkün. Yukarıdaki sıralama butonundan fiyatı azdan çoğa sıraladığınızda istediğiniz modelin en uygun fiyatlı mağazasına ulaşabileceksiniz. Bu mağazaya giriş yapıp satın almanız tüm alış veriş sürecinizi kısa bir sürede tamamlayacaktır.
Unutmayın bu bir sağlık konusu ve asla ihmale gelmez. Bu konuda harcayacağınız para bir gider değil aksine kendinize yaptığınız bir yatırımdır. Aksi halde harcayacağınız doktor masrafları binlerce kat fazlası olacaktır. Doktorunuz önerdiği modeli özellikle Bilio.com üzerinden aratma yapıp en uygun ve güvenilir siteden alabilmeniz mümkün.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

 
Oral-B Smart Series Pro 7000 Yorum yaz

Oral-B-SmartSeries-Siyah-Pro7000-Bluetooth-Ozellikli-Dis-Fircasi-204054487

  • Karşılaştır
Oral-B Pro 500 3D Cross Action Yorum yaz

Oral-B Pro 500 Şarj Edilebilir Diş Fırçasınbsp;Diş aralarına derinlemesine ulaşmak için mükemmel bir şekilde açılanmıştır.nbsp;- 2 Dakika Süre Ölçer- Şarj Seviyesi Göstergesi- Su Geçirmez Fırça Gövdesinbsp;Her türlü ağız bakım ihtiyacı için tüm Oral-B Fırça Başlıklarıyla uyumludur.nbsp;Şarj ...

  • Karşılaştır
Oral-B Cross Action Pro 400 Yorum yaz

Kozmetik Kisisel Bakim > Saglik / Kisisel Bakim > Agiz Bakim Urunleri > Dis Fircalari > Oral-B Pro 400 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Mor (Özel Renk Serisi)

  • Karşılaştır
Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Trizone 1000 Yorum yaz

<p>Bebek Bezi, Mama, Prima, Huggies, Aptamil, Oto Koltuğu ve dahası, tüm bebek alışverişi ürünleri Annelutfen.com'da. 75 TL ve Üzeri Kargo Bedava Peşin Fiyatına 12 Taksit, 1-3 Günde Kargo, Kapıda Nakit Ödeme İmkanları.</p>

  • Karşılaştır