Elektrikli Ayak Isıtıcısı

Sağlık Ve Konfor Ayağınıza Kadar Gelmekte
Özellikle soğuk kış günleri çeşitli enfeksiyonların kol gezdiği zaman dilimleri olmakta ayak sağlığı bu günlerde çok daha fazla önem kazanmaktadır. Kansız olduğu için elleri ve ayakları buz gibi olanları hep duymuşuzdur. Elektrikli ayak ısıtıcısı bu alanda birçok sorunu ortadan kaldırabilen bir cihaz olarak karşımıza çıkabilmekte, sağlanan konforla karşılaşabileceğiniz üniner sistem enfeksiyonlarının neden olduğu bel ağrısı, yüksek ateş, sık ve ağrılı idrar gibi pek çok olumsuzluktan da korunmuş olacaksınız.
Ayak üşümelerin gaz sancılarına da sebep olabilmekte kullanacağınız bu ürünle bu ve benzeri etkilere karşı önlem almış olabileceksiniz. Farklı model ve markalara ait ürün seçeneklerinde farklı kademe seçenekleri, uzaktan kumanda ve kontrol paneli gibi basit kullanımını sağlayan eklentileri bulunmaktadır. Sanıldığının aksine ayda 3 TL gibi rakamları aşmayan elektrik enerjisi sarfiyatı ile çok ekonomik kullanımlar da içeren bazı modeller rezistans sıcaklığı muhafaza edebildiğinden kapatıp-açarak çalışarak çok daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilmektedir.
Vigo emi masa altı ayak ısıtıcısı seçeneği ise farklı yenilikler sunmakta dokunulduğunda açılan ürün, kullanılmadığında yarım saat içerisinde kapanabilecektir. Myso ayak ısıtıcı ise ayağı koruyan ürün kasık ve böbrek ağrıları üzerinde etkili olabilmektedir. Alf ısıtıcılar da şekil olarak UFO benzeri ürünler olmakta 3 ısı kademe ayarı bulunan ürün özellikle zeminin soğuk olduğu işyerlerinde, evlerde, ofislerde ideal kullanım sağlamaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi