Elektrik Prizi, Anahtarı

Elektrik Prizi ve Anahtarı


Priz elektrik enerjisi ile çalışan; telefon, televizyon, robot, ütü, elektrikli soba, buzdolabı, bilgisayar vb. fişli kullanıma uygun cihazları elektrik şebekesiyle temasa geçirmek ve elektrik akımını sağlamak için kullanılan bir araç olarak bilinmektedir.
İkili, üçlü, dörtlü, altılı ve daha farklı sayılarda çeşitleri bulunduğu gibi elektrik irtibatını priz üzerinden fişi çekmeden kesmek için düğmeli ve düğmesiz olarak alternatifleri bulunmaktadır. Bu prizlerin elektrik otomatiğini sağlamak için ise anahtar kullanılmaktadır. Rahatça açılmış yuvaya yerleştirilebilir ve sabit kalarak uzun süre yerinden oynamayan anahtarlar kullanılmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı elektrik prizi, anahtarı seçimi hem sağlık açısından hem de bulunduğu yerin görselliği açısından önem arz etmektedir.
Bu araç gereçler için Carmen Plus, Kardelen, Palmiye, Vera, Meridian, Carmen, Pacific ve Karre gibi markaları ve çeşitleri bulunmaktadır. Sağlığınızı tehdit etmeyen, görselliği ön plana çıkartan ve bir o kadarda kullanışlı ve hayatınızı kolaylaştıran anahtar ve prizler işlevsel olarak çok faydalı olmaktadır.
Bulunduğunuz odada yetersiz anahtar var ise elektrik prizleri sayesinde istediğiniz anahtardan kablolarını uzatarak elektriği en yakınınıza taşıyabilmektesiniz. Ayrıca, ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı, sekizli gibi birden fazla cihazı elektriğe bağlayabilme kolaylığına sahip olma imkânınızda bulunmaktadır. Uygun fiyatlarda ve kalite güvencesiyle online veya mağazalardan yüz yüze görüşme yoluyla, kullanım yeri ve alanınıza uygun ürünü, çok çeşitlilik alternatifleriyle kolayca temin edebilmektesiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Akım/Voltaj Korumalı Priz

Şehir seçimi

 
S-Link SPG8-6-50 5m 6 lı Akım Korumalı Priz Yorum yaz

Açıklama Priz Marka S-link Model SPG8-6-50 Tipi 6 li Akım Korumalı Beyaz Uzunluk 5m

  • Karşılaştır
Tunçmatik Enerji Koruma Prizi Powersurge 5'li Siyah 350 JOULE 1.5MT... Yorum yaz

Tunçmatik Enerji Koruma Prizi Powersurge 5'li Siyah 350 JOULE 1.5MT (TSK5096)

  • Karşılaştır
Tuncmatik TSK0984 Yorum yaz

SOKET : 7 priz ÇOCUK EMNIYETI : Var ÜRÜN TIPI : Akım korumalı KABLO UZUNLUĞU : 1.5 metre

  • Karşılaştır
APC PH6T3-GR Yorum yaz

APC SURGE ARREST APC Surge Arrest, şebekeden kaynaklanan ani voltaj ve akım yükselmelerini, çıkışlarını, parazitleri ve harmonikleri bağlı olduğu cihazlara zarar vermeden keserek önler. Günümüzde evlerimizde ve ofislerimizde kullandığımız bir çok cihaz elektrik problemlerinden ...

  • Karşılaştır
S-Link Sp10Af 10Lu Akım Koruyuclu Priz 1.8Mt Yorum yaz

2 - 3100MAH 5VPriz Anahtar Özelliği VarPriz Kablo Uzunluğu 1.5MTPriz Giriş Adeti 10LU

  • Karşılaştır
Viko Multi-Let 3Lü Topraklı 3Mt Kablolu (90113303) Yorum yaz

ÇOCUK KORUMALI PRİZPriz Anahtar ÖzelliğiYokPriz Kablo Uzunluğu3MTPriz Giriş Adeti3LÜ

  • Karşılaştır