Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

El Testeresi

El Testeresi

El testereleri kullanım alanlarının çokluğu ile insanların birçok işi kısa sürede yapabilmelerine olanak
sağlamaktadır. Özellikle bahçıvanlık mesleğinde çalışan ve tahta veya benzeri ürünleri kesmek veya bölmek için kullandıkları el testeresi insanların hayatlarını ve yaptıkları işleri kolaylaştırmaktadır.

Günümüzde insanların hizmetine sunulan el testerelerini çok farklı tür ve çeşitleri olmakta ama genel olarak bu testereler düz bir şekilde ve tahta veya plastik sapı olan metal keski aletleri şeklindedir. Ebatları değişkenlik gösterebilen el testereleri kişilerin ihtiyaç duydukları ve işlerini yaparken kolay bir şekilde kullanabildikleri farklı büyüklükte, incelikte ve kalınlıkta olabilmektedir.

İnsanlar ihtiyaçları olan el testeresi ürününü bu seçenekler arasından kolaylıkla seçmekte ve aldığı el testeresi ile işini bitirebilmektedir. Ancak burada önemli olan alınan veya kullanılan el testeresinden insanların istedikleri en üst düzeyde verimi alabilmesi için alınan veya kullanılan el testereleri kaliteli malzemeden yapılmalı ve uzun süreler insanların yaptıkları işlerde onlara yardımcı olmalıdır. Kaliteli malzemeden yapılmayan el testereleri kullanıcı bu el testeresi ile çalışırken kırılabilmekte ve hatta daha da önemlisi bu el testeresi kullanırken kırılması sonucunda el testeresini kullanan kişi zarar görebilmektedir.

Bu ve benzeri nedenlerden dolayı el testeresi seçiminde önemli olan hususlar kaliteli malzemeden yapılmış olma ve kullanılacak alanın iyi bir şekilde belirlenmesi olarak söylenebilmektedir. Tabi burada önemli olan diğer bir unsur ise bu el testeresini kullanacak ustanın el testeresini etkin bir şekilde kullanabilmesi de gerekliliğidir.

5
Stanley 2-15-892

Yorum yaz

DynaGrip çift malzemeli sapDaha düşük ağırlık ve darbelere karşı yüksek dayanımYaklaşık 70 kg'lık sabit gerilimBıçak değiştirilirken herhangi bir ayar gerektirmez.

  • Karşılaştır
Stanley 1-15-448 Yas Ahsap Kolastar Yedek Agzi

Yorum yaz

Isveç çeliğiEkstra sertleştirilmiş dişÖzel diş yapısı titreşimi engeller

  • Karşılaştır
STANLEY 1-20-531 Demir Testeresi

Yorum yaz

Yayla gerilmiş gerilim cihazı , kolay kullanım için 150 kg'lık bıçak gerilmesi oluştururAyarlı göstergeli gerilim mekanizmasıKokil döküm alüminyum gövdeÇift malzemeli bıçak (24 diş) ile birlikte temin edilir.

  • Karşılaştır