El Kremi

El Kremi

El kremleri her bay ve bayanın günlük olarak kullanması gereken bir krem çeşididir. Günlük hayatta sıcak ve soğuğa devamlı temas haline olan ellerimize gece bakım yapmak zorundayız. Yoksa diğer türlü zamanla ellerimiz aşınıp, tahriş olur.

Nasırlı ya da pütür pütür bir ellere sahip olmayı kim ister ki? Yapmanız gereken ilk olarak ellerinizin dokusuna ve de nem derecesine uygun bir el kremi seçmek olmalı. Yağlı ciltler için soft el kremleri tercih ederken. Kuru ve de nemsiz ciltler için ise yağlı el kremleri tercih etmelisiniz.

El kremi alacağınız ürünün yapısı ve de markasına göre fiyat farklılığı vardır. Misal verecek olursak Dalan d'olivenin markası olan kuru ciltler için ideal bir el kremi 1 TL’ye alabilirken; yağlı ciltliler için ise soft el kremleri tercih etmeniz gerekeceği için yağlı el kremlerine nazaran biraz daha ücreti yüksek.

Ama içindeki maddeler sayesinde ellerinizi yağlandırmadan bakım yapıp nem derecesini yükseltir. Üstelik bu el kremleri sayesinde elleriniz pamuk gibi yumuşacık olması yanın da mis gibi kokuları sayesin de elleriniz misler gibi kokmuş olur. Gündüz vakti her türlü zorluk ile karşı karşıya gelen ellerinizi hiç olmazsa gece vakti şımartmaya ne dersiniz? Gece yatma zamanı 1-2 dakikanızı ellerinize ayırıp el kremi sürmenizi tavsiye ederiz.

Nivea, Arko, Neutrogena, Mavala ve Cire Aseptine en çok tercih edilen markalar olurken bunların dışında bir çok üretici daha bulunmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ağırlık (ML)

Şehir seçimi

 
Cire Aseptine Krem 250 ml Yorum yaz

CIRE ASEPTINE KREM 250 MLÖzellikler : Cire Aseptine Krem, çiçek özlü içeriğiyle cilde parl...

  • Karşılaştır
Isıspharma Bodytone Reveal El Ve Vucut İçin Leke Açıcı Nemlendirici Krem (Neostrata) Yorum yaz

Bodytone Reveal El ve Vucut İçin Leke Açıcı Nemlendirici KremIsis Pharma Leke Giderici KremEl ve Vücutdakinbsp; Koyu Renkli Cilt Lekelerini Açmaya ve Gidermeye Yardımcı KremIsis Pharma Bodytone El ve Vücut Leke Giderici Krem formunda ve vücut için özel formülü ile kolay kullanım sağlar. ...

  • Karşılaştır
Lapitak Parfümlü El Kremi Purple 50ml Yorum yaz

Lapitak Parfümlü El Kremi (Purple) Açıklama: Yıpranan ve kuruyan elleri nemlendirerek yumuşak ve ip...

  • Karşılaştır
Dermokil Xtreme El Kremi Yorum yaz

Sabah ve akşam çok iyi temizlenmiş cilde masaj hareketleriyle uygulanır. Ihtiyaç duyulduğu her an eller ve dirseklerde kullanılır. Papatya özü ve gliserin içerir.

  • Karşılaştır
Creme 150ml Klasik El Kremi Yorum yaz

Özellikler Her cilt tipi için, hem çocuklar hem de yetişkinler için ve her mevsim kullanılabilecek eşsiz bir nemlendirici. Dört mevsim boyunca ailenin tüm fertleri için kullanılabilecek mükemmel bir nemlendiricidir. EUCERIT içeren benzersiz formülüyle özellikle kuruyan ve çatlayan ...

  • Karşılaştır
Neutrogena Norveç Böğürtlenli El Bakım Kremi Besleyici 75 Ml Yorum yaz

Norveç Böğürtlenli Besleyici Ayak Kremi Norveç Böğürtlenli Besleyici Ayak Kremi; nin benzersiz formülünün, cildinizin doğal yapısıyla uyum içerisinde çalışırken nem seviyesini 3 kat artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Ayaklarınız günden güne yumuşacık olur ve beslenir. Hafif formülü, ...

  • Karşılaştır
Mavala Repairing Night Cream Onarıcı El Gece Kremi Yorum yaz

 Doğal aktif maddeler, hyaluronik asit ve ipek amino asitlerden oluşan bileşim, hücre yenilenmesi ve nemin ciltte tutulması açısından canlandırıcı etkiye sahip. Uygulama sonrası elleri sarmalayan, özel tasarlanmış pamuk eldivenler, bu zengin kremin siz uyurken etkili biçimde nüfuz ...

  • Karşılaştır
Lapitak Parfümlü El Kremi 50 ml-Pink Yorum yaz

Lapitak Parfümlü El Kremi 50 ml-Pink Açıklama: Meyve ve çiçek kokularının mükemmel uyumu ve sandal a...

  • Karşılaştır
Arko Classic Naturel Krem 100 ml Yorum yaz

Yağlı Krem kategorisinde yer alan Arko Naturel Krem, kuru ve hassas ciltler için tavsiye edilir ve cildin doğal nem dengesini korur. Aynı zamanda ailenizin günlük cilt bakımı için ideal bir kremdir. Cildi dış etkenlere karşı korur, bakımını sağlar. Cildinize yumuşaklık, canlılık kazandırır.

  • Karşılaştır