El Kremi

El Kremi

El kremleri her bay ve bayanın günlük olarak kullanması gereken bir krem çeşididir. Günlük hayatta sıcak ve soğuğa devamlı temas haline olan ellerimize gece bakım yapmak zorundayız. Yoksa diğer türlü zamanla ellerimiz aşınıp, tahriş olur.

Nasırlı ya da pütür pütür bir ellere sahip olmayı kim ister ki? Yapmanız gereken ilk olarak ellerinizin dokusuna ve de nem derecesine uygun bir el kremi seçmek olmalı. Yağlı ciltler için soft el kremleri tercih ederken. Kuru ve de nemsiz ciltler için ise yağlı el kremleri tercih etmelisiniz.

El kremi alacağınız ürünün yapısı ve de markasına göre fiyat farklılığı vardır. Misal verecek olursak Dalan d'olivenin markası olan kuru ciltler için ideal bir el kremi 1 TL’ye alabilirken; yağlı ciltliler için ise soft el kremleri tercih etmeniz gerekeceği için yağlı el kremlerine nazaran biraz daha ücreti yüksek.

Ama içindeki maddeler sayesinde ellerinizi yağlandırmadan bakım yapıp nem derecesini yükseltir. Üstelik bu el kremleri sayesinde elleriniz pamuk gibi yumuşacık olması yanın da mis gibi kokuları sayesin de elleriniz misler gibi kokmuş olur. Gündüz vakti her türlü zorluk ile karşı karşıya gelen ellerinizi hiç olmazsa gece vakti şımartmaya ne dersiniz? Gece yatma zamanı 1-2 dakikanızı ellerinize ayırıp el kremi sürmenizi tavsiye ederiz.

Nivea, Arko, Neutrogena, Mavala ve Cire Aseptine en çok tercih edilen markalar olurken bunların dışında bir çok üretici daha bulunmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ağırlık (ML)

Şehir seçimi

 
Cire Aseptine Krem 150 ml Yorum yaz

CIRE ASEPTINE KREM 150 MLÖzellikler : Cire Aseptine Krem, çiçek özlü içeriğiyle cilde parl...

  • Karşılaştır
CND Cool Blue Susuz El Temizleme Jeli 236 ml Yorum yaz

CND Cool Blue Waterless temizleme jeli cildinizde yapışkan bir his bırakmadan cildinizi temizler. Ellerinizi nemlendirerek pürüzsüz bir yumuşaklık kazandırır. Mikrop oluşumunu önleyerek ellerinizi strelize eder. Su içermez. Çabuk kuruyarak cildinizde tazelik hissi uyandırır.

  • Karşılaştır
Avene Cleanance K Cream Gel Bakım Kremi 40 Ml Yorum yaz

Sivilceler, Siyah Noktalar ve Cilt Pürüzlerine Sahip Ciltlerde Pürüzsüzleştirme, Matlaştırma ve Nemlendirmeye Yardımcı Bakım ve Tedavi Kremi

  • Karşılaştır