Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

El Kremi

El Kremi

El kremleri her bay ve bayanın günlük olarak kullanması gereken bir krem çeşididir. Günlük hayatta sıcak ve soğuğa
devamlı temas haline olan ellerimize gece bakım yapmak zorundayız. Yoksa diğer türlü zamanla ellerimiz aşınıp, tahriş olur.

Nasırlı ya da pütür pütür bir ellere sahip olmayı kim ister ki? Yapmanız gereken ilk olarak ellerinizin dokusuna ve de nem derecesine uygun bir el kremi seçmek olmalı. Yağlı ciltler için soft el kremleri tercih ederken. Kuru ve de nemsiz ciltler için ise yağlı el kremleri tercih etmelisiniz.

El kremi alacağınız ürünün yapısı ve de markasına göre fiyat farklılığı vardır. Misal verecek olursak Dalan d'olivenin markası olan kuru ciltler için ideal bir el kremi 1 TL’ye alabilirken; yağlı ciltliler için ise soft el kremleri tercih etmeniz gerekeceği için yağlı el kremlerine nazaran biraz daha ücreti yüksek.

Ama içindeki maddeler sayesinde ellerinizi yağlandırmadan bakım yapıp nem derecesini yükseltir. Üstelik bu el kremleri sayesinde elleriniz pamuk gibi yumuşacık olması yanın da mis gibi kokuları sayesin de elleriniz misler gibi kokmuş olur. Gündüz vakti her türlü zorluk ile karşı karşıya gelen ellerinizi hiç olmazsa gece vakti şımartmaya ne dersiniz? Gece yatma zamanı 1-2 dakikanızı ellerinize ayırıp el kremi sürmenizi tavsiye ederiz.

Nivea, Arko, Neutrogena, Mavala ve Cire Aseptine en çok tercih edilen markalar olurken bunların dışında bir çok üretici daha bulunmaktadır.

20
Dalan D'olive Yoğun Bakım Kremi Zeytinyağlı 20 Ml

Yorum yaz

Dalan d;;Olive Yoğun Bakım El ve Vücut Kremi 20ml Kuru ve normal cilt tiplerine uygun olan d’...

  • Karşılaştır
Cire Aseptine Krem 250 ml

Yorum yaz

CIRE ASEPTINE KREM 250 MLÖzellikler : Cire Aseptine Krem, çiçek özlü içeriğiyle cilde parl...

  • Karşılaştır
Bliss Komple El Bakım Kiti

Yorum yaz

Bliss Komple El Bakım Kiti Bliss Gloves & Hand Cream KitÜrün Adı : 1004-06982 B...

  • Karşılaştır
Dermokil El Kremi 100 ml

Yorum yaz

Kurumuş, sertleşmiş ve çatlamış elleri rahatlatarak onarır ve pürüzsüzleştirici özelliğe sahiptir. G...

  • Karşılaştır
Skincode Essentials Alpine White Brightening Hand Cream 75ml

Yorum yaz

Skincode Essentials Alpine White Brightening Hand Cream 75ml

  • Karşılaştır
Vichy Essentielles Kuru Ciltler Için El Kremi 50 ml

Yorum yaz

Vichy Essentielles Kuru Ciltler Için El Kremi 50 ml (GÜL POLIFENNOLLERI)Cildinizin her gün ihtiy...

  • Karşılaştır
Mihri Soft Intense El Kremi 50 Ml

Yorum yaz

MİHRİ SOFT INTENSE EL KREMİ Eller, sık yıkama, mevsimsel değişimler, arındırıcı olarak kullanılan ürünlere duyulan hassasiyet gibi sebeplerle tahriş olur, kurur ve çatlar. MİHRİ Soft Intense El Kremi, bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü ile kuru, çatlak ve yıpranmış ...

  • Karşılaştır
Bliss Glamour Gloves El Bakım Eldiveni

Yorum yaz

Ürün Hakkında Bilgiler:  Içerisinde nemlendirmeye yardımcı özel içerikler bulunan bakım eldiveni Ürün Içeriği: Özel polimer jel yapısı ve E Vitamini, Üzüm Çekirdeği, Zeytin ve Jojoba özleri ile nemsiz ve kuru elleri anında nemlendirmeye, beslemeye ve ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturmayı ...

  • Karşılaştır
Hand Cream El Kremi

Yorum yaz

NEUTROGENA HAND CREAM (EL KREMI) Kuru ve çatlamış eller için konsantre krem. Az bir miktar tek bir kullanımda bile, elleri farkedilir derecede daha yumuşak ve daha pürüzsüz hale getirir. Hergün kullanıldığında, ellerin kurumasını ve çatlamasını önler. Sert iklim koşullarında bile ...

  • Karşılaştır
Alix Natura Argan Yağlı El Kremi 50 ML

Yorum yaz

Alix Nature Argan Yağlı El Kremi Bilgileri;Argan yağı yaşlanmayı geciktirici özelliği ile cildi canlı ve nemli tutar.Kuru ciltler için tercih edilir.El üzerindeki kırışıklıkları ve çatlakları engeller.Tırnak bölgesi yaraların argan özelliği ile iyileşmesini sağlar.

  • Karşılaştır