Ekran Koruyucu

Akıllı telefonlar günümüzde herkes tarafından kullanılmaktadır; ancak bu cihazlar oldukça hassastır. Bu hassas cihazları korumak için de kullanıcılar farklı aksesuarlar kullanmaktadırlar. Bu aksesuarların başında ekran koruyucu gelmektedir; çünkü akıllı telefonların en çok zarar gören kısmı ekranlarıdır.
Ekran koruyucu telefonun ekranına yapıştırılan ve yapıldığı malzeme sayesinde ekranı kırılmalara ve çizilmelere karşı koruyan bir telefon aksesuarıdır. Telefonların marka ve modeline göre ekranları değişiklik göstermektedir; ancak her marka ve modeldeki telefona uygun bir ekran koruyucu vardır. Farklı markalar tarafından üretilen ekran koruyucular da farklı özelliklere sahiptirler. Örneğin bazı ekran koruyucular mat iken bazıları parlaktır; bu özellikler de ekran görüntüsünü farklı şekillerde etkilemektedir. Çok sayıdaki ekran koruyucular içinden telefonunuzda en iyi performansı sağlayacak olanı bulmak biraz zor olabilir. Bu işlemi başarılı şekilde gerçekleştirebilmek için ekran koruyucularının fiyatlarını ve özelliklerini detaylı olarak araştırmak gerekmektedir.
Ekran koruyucu kullanıcılar için basit bir aksesuar gibi gözükse de direkt olarak ekran ile temas ettiği için cihazın ekranına zarar vermesi ihtimal dahilindedir; bu yüzden ekran koruyucu seçimi dikkatli yapılmalıdır. www.bilio.com sitesi üzerinden farklı markalara ait ekran koruyucuların özelliklerine ve fiyatlarına ulaşılabilir. Microsonic, IPG, Ttec Plus, Samsung, Modamore, 3M, Addison, Artwizz, Apple, Artes, Cayka, Cellular Line, Codegen gibi markaların farklı ürünlerine ulaşabileceğiniz gibi, yine site üzerinden birden fazla ürünün fiyatı ve özelliği üzerinden karşılaştırma yapılır; böylelikle cihaza en uygun ekran koruyucu bulunup en ucuz fiyata rahatlıkla alınabilir.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Dark İpad Air 2 Uyumlu X2 Adet Yansıma Engelleyici Şeffaf Ekran Koruyucu (Dk-Ac-Ip6Sp01) Yorum yaz

Dark iPad Air 2 Uyumlu x2 Adet Yansıma Engelleyici Şeffaf Ekran Koruyucu (DK-AC-IP6SP01)

 • Karşılaştır
IPG Nokia Lumia 820 Görünmez Tam Kaplama Yorum yaz

Ultra incedir. Şeffaf olması ve inceliği sayesinde neredeyse göz ile fark edilmez ve ürünün görsel güzelliğini korur. Sadece ekranı korumaz, cihazın Ön, Arka, ve Yan kısımlarını sararak komple (Full Body) koruma sağlar. Şeffaf korumalar gibi çabuk çizilmez, zarar görmez ve cihazdan ...

 • Karşılaştır
A7 Temperli Sony Xperia J Cam Ekran Koruyucu Yorum yaz

·İçeriğinde bulunan film, cihazınızın köşesinde hava kabarcığı oluşturmaz ve çıkartırken iz bırakmaz.·Bu sayede ilk seferde yanlış taksanız da çıkarıp tekrar uygulayabilirsiniz.·Çıkartması kolay koruyucu film sayesinde tüm sürtünme ve kirlenmelere karşı ekranı kusursuzca korur.

 • Karşılaştır
IPG LG G Flex 2 Görünmez Ekran Koruyucu Yorum yaz

                                  ...

 • Karşılaştır
IPG Nokia Lumia 820 Görünmez Ekran Koruyucu Yorum yaz

Ultra incedir. Şeffaf olması ve inceliği sayesinde neredeyse göz ile fark edilmez ve ürünün görsel güzelliğini korur. Sadece ekranı korumaz, cihazın Ön, Arka, ve Yan kısımlarını sararak komple (Full Body) koruma sağlar. Şeffaf korumalar gibi çabuk çizilmez, zarar görmez ve cihazdan ...

 • Karşılaştır
Ipg Sony Xperia Z3 Compact Görünmez Yan Koruyucu Yorum yaz

       " ÖMÜR BOYU GARANTİ "                      IPG vs. Hammer & Knife ...

 • Karşılaştır
Otterbox iPhone 6 Plus Ekran Filmi Ön Arka ve Yan Yorum yaz

Parolu Kartlara Özel Opet'te 5 TL* Hediye Çeki Kazan

 • Karşılaştır
Microsoft Lumıa 1320 İçin Kırılmaz Ekran Cam Koruyucu Yorum yaz

TELEFONUNUZA EN UYGUN TEMPERLİ CAM EKRAN KORUYUCUSUÇizilmeye Dayanıklı: Sertliği 8-9H dir, bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez.Çok büyük darbelerde kırılarak (cam gibi parçalanmaz, tehlike oluşturmaz) darbeyi emerek telefonunuzun ekranını korur.

 • Karşılaştır
LG LG Kırılmaz Cam G3 ekran koruma Yorum yaz

Marka LGModel LG Kırılmaz Cam G3Özellik-2 ekran koruma

 • Karşılaştır
Dafoni İphone 6 Cam Ekran Koruyucu Yorum yaz

Dafoni Tempered Glass Premium Cam Ekran Koruyucu Tempered Glass Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki ...

 • Karşılaştır
Ttec 2Ekc02 Extremehd Glass Cam Ekran Koruyucu İph.6 4.7 İnch Yorum yaz

TTEC 2EKC02 ExtremeHD Glass Cam Ekran Koruyucu iPh.6 4.7 inch

 • Karşılaştır