Ekmek Yapma Makinesi

EKMEK YAPMA MAKİNESİ
Teknolojinin günden güne artması ile birlikte ev işlerini kolaylaştıracak ürünler piyasaya sunulmaktadır. Fırınlardan aldığınız ekmekleri kendi evinizde katkı maddesi kullanmadan sağlıklı bir şekilde yapmak istemez miydiniz? İşte bu ürün size istediğiniz tarzda ekmek yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Ekmek yapma makineleri markadan markaya değişmektedir. Her tarzda ürünü bulabileceğiniz sitemizde alacağınız ürünlerin fiyat karşılaştırmalarını yapabilmekte özgürsünüz.
Ekmek yapma makineleri ne işe yarar? Pişirme programları ekmeğin cinsine göre değişiklik gösterir. Tuzlu ekmek, tatlı ekmek, kek, kepekli ekmek ve daha çok hamur işi olan her şeyi yapabilme olanağına sahipsiniz. Bu size hem hız kazandırırken hem de sağlığınız açısından faydalı olacaktır. Koku açısından da mutfağınızda sıkıntı yapmayan ürünlerdir. Pişirmelerin tüm aşamalarını görebileceğiniz cam bölmeleri bulunmaktadır. 300 gr, 500gr ve 750 gr ağırlığında ekmekler yapabilirsiniz. Pişirme zaman ayarını da isteğinize göre değiştirebilmektesiniz. İstediğiniz malzemeleri özgürce kullanarak ailenize güzel ekmekler pişirebilirsiniz. Mutfağınızdaki kolaylık ayağınıza geliyor. Hamur yoğurma yaparken canı sıkılan, yorulan ev hanımlarına kolaylık sağlayan bir alet. Ekmeğin pişirme programına kadar sizin ayarlayabildiğiniz bu ürün sayesinde ağız tadınız yerine gelecek. Makinenin kazanlarında hangi ürünlerin kullanıldığına dikkat edilmeli. Sağlamlığı açısından güvenilir marka ürünlerinin makinelerini almak size avantaj sağlayacaktır.
Ekmek yapma makineleri birçok markada üretilmekte olup piyasada satışa sunulmaktadır. Bilio.com’da bu markaları en uygun fiyat seçenekleri ile karşılaştırma yapabileceksiniz. En gelişmiş ürünleri ve bilinen markaları size sunuyoruz. Ürünlerin özellikleri ve yorumları ile karşılaşarak hangi ürünün size uygun olduğunu görebileceksiniz. Her ürünün olumlu ve olumsuz yanları ile karşılaşacak ve uygun bir şekilde seçim yapabileceksiniz. Teknoloji sayesinde hayatımıza giren kolaylıkları kullanmak sizin için bir avantaj yaratacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Özellikler

Güç

Pişirme Kabı Kapasitesi

Şehir seçimi

 
Sinbo SBM-4713 Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: SinboModel: SBM-4713Kapasite: 1.5-2.1LBPaslanmaz çelik gövdeTam otomatik hamur ve ekmek hazırlama (yoğurma, mayalama, pişirme )Çıkarılabilir, yapışmaz ekmek kalıbı11 pişirme programıLCD ekranlı ve ses uyarılı elektronik kontrol panosu.Mavi renkte aydınlatmalı ...

  • Karşılaştır
Tefal Pain Dore Yorum yaz

Pain Dore Ekmek Yapma Makinesi

  • Karşılaştır