Tefal Ekmek Kızartma Makinesi

Ekmek Kızartma Makinesi
Günümüzün gelişen teknolojisi ile kahvaltıların vazgeçilmez besin öğelerinden olan kızarmış ekmekleri kısa sürelerde ve istenilen pişkinlik derecesinde hazırlamak artık çok kolay. Ekmek kızartma makinesi sayesinde bayatlamış ekmekler değerlendirilebilir ve böylelikle ekonomik anlamda tasarruf sağlanmış olur.
Elektrikli mutfak eşyaları üreten markalar, teknolojinin en son olanaklarını kullanarak ekmek kızartma makinelerinde pek çok özellik geliştirmişlerdir. Paslanmaz çelik gövdeler, buz çözme özelliği, simit ve poğaçaların ısıtılmasına imkan sağlayan geniş bölmeler, yeniden ısıtma ayarı, gerektiğinde iptal edebilme özelliği, kızartma dereceleri ile istenilen kızartma derecesini yakalama özelliği, küçük parçalar için kaldırma kolu, kolay temizleme için kırıntı tepsisi, birden fazla ekmeği aynı anda kızartma özelliği, kaymayan tabanlar, LED göstergeler, el yakmayan dış yüzeyler, otomatik ortalama özelliği, kablo sarma - gizleme ve daha birçok özellik tüketicilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Küçük ev aletlerinde beyazın hakimiyeti artık sona erdi. Özellikle ekmek kızartma makineleri için pek çok renk seçeneği bulunmaktadır.
Genellikle tezgah üstlerinde tercih edilen ekmek kızartma makineleri siyah, sarı, kırmızı, gri gibi uyumlu renkleri ile mutfağın diğer aksesuarlarını da tamamlayabiliyor. Arçelik, Arzum, Beko, Tefal, Philips, Siemens, Sinbo, King, Fakir, Arnica, Delonghi, Braun ve Essenso ekmek kızartma makinelerinde en çok tercih edilen markalar arasındadır. Ekmek kızartma makinelerinin fiyatları kullanılan malzeme ve teknolojiye bağlı olarak 30 ile 200 TL arasında değişmektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Güç

Şehir seçimi

 
Tefal Express Plastik TT357130 Yorum yaz

GÜÇ : 850 W KIZARTMA AYARI : 7 kademeli kızartma ayarı GARANTİ : 2 Yıl garanti ISITMA FONKSİYONU : Var KIZARTMA HAZNESİ : 2 dilimlik BUZ ÇÖZME FONKSİYONU : Var

  • Karşılaştır
Tefal TT 3565 Express 1000W Yorum yaz

Marka: TefalModel: TT 3565 ExpressÜrün özellikleri:1000 WMatlaştırılmış paslanmaz çelik gövdeKırıntı tablası7 kademeli elektronik kızartma kontrol sistemiYeniden ısıtma ve buz çözme fonksiyonları2 adet geniş ekmek kızartma makinesiSon derece şık matlaştırılmış paslanmaz çelik dış ...

  • Karşılaştır