Tefal Ekmek Kızartma Makinesi

Ekmek Kızartma Makinesi
Günümüzün gelişen teknolojisi ile kahvaltıların vazgeçilmez besin öğelerinden olan kızarmış ekmekleri kısa sürelerde ve istenilen pişkinlik derecesinde hazırlamak artık çok kolay. Ekmek kızartma makinesi sayesinde bayatlamış ekmekler değerlendirilebilir ve böylelikle ekonomik anlamda tasarruf sağlanmış olur.
Elektrikli mutfak eşyaları üreten markalar, teknolojinin en son olanaklarını kullanarak ekmek kızartma makinelerinde pek çok özellik geliştirmişlerdir. Paslanmaz çelik gövdeler, buz çözme özelliği, simit ve poğaçaların ısıtılmasına imkan sağlayan geniş bölmeler, yeniden ısıtma ayarı, gerektiğinde iptal edebilme özelliği, kızartma dereceleri ile istenilen kızartma derecesini yakalama özelliği, küçük parçalar için kaldırma kolu, kolay temizleme için kırıntı tepsisi, birden fazla ekmeği aynı anda kızartma özelliği, kaymayan tabanlar, LED göstergeler, el yakmayan dış yüzeyler, otomatik ortalama özelliği, kablo sarma - gizleme ve daha birçok özellik tüketicilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Küçük ev aletlerinde beyazın hakimiyeti artık sona erdi. Özellikle ekmek kızartma makineleri için pek çok renk seçeneği bulunmaktadır.
Genellikle tezgah üstlerinde tercih edilen ekmek kızartma makineleri siyah, sarı, kırmızı, gri gibi uyumlu renkleri ile mutfağın diğer aksesuarlarını da tamamlayabiliyor. Arçelik, Arzum, Beko, Tefal, Philips, Siemens, Sinbo, King, Fakir, Arnica, Delonghi, Braun ve Essenso ekmek kızartma makinelerinde en çok tercih edilen markalar arasındadır. Ekmek kızartma makinelerinin fiyatları kullanılan malzeme ve teknolojiye bağlı olarak 30 ile 200 TL arasında değişmektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Güç

Şehir seçimi

 
Tefal Delfini 5396

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: TefalModel: 5396 DelfiniÜrün özellikleri:800 WattKompakt gövdesi sayesinde mutfağınızda yer kaplamazEkmek dilimlerinin her yanının eşit olarak kızarmasını sağlayan elektronik kontrolOtomatik ekmek ortalamaEject Sistemi: Istenilen anda kızartma işlemini durdururEntegre ekmek ...

  • Karşılaştır
Tefal TT3561 Express 850W

Yorum yaz

Tefal TT3561 ExpressÜrün Özellikleri850 wMatlaştırılmış paslanmaz çelik gövdeKırıntı tablası7 kademeli elektronik kızartma kontrol sistemiYeniden ısıtma ve buz çözme fonksiyonlarıMakine Tipi : EKMEK KIZARTMA MAKINESISatış Garanti Süresi (ay) : 24

  • Karşılaştır