Eğitici Oyuncak

Bilimsel Ve Eğitsel Oyuncak

Çocukların belirli kavramları algılayıp öğrenme çağının başlaması ile oynadığı oyuncaklarda değişiklikler yapmak gerekmektedir. İleride ki yaşamı konusunda şimdiden destek olmanızda fayda vardır. Yeni hobiler ve yeni ilgi alanları yaratmak daha sağlıklı ve sosyal gelişmesini sağlamak amacı ile bilimsel konular da bilgiler verebilirsiniz. Özellikle çok fazla soru soran ve vücudu ile ilgili birçok soruyu ardı arkasına sıralayan ilkokul çağındaki çocuklara alınacak vücudumuzu tanıyalım modeli organların, damarların kısacası vücudumuzun nasıl çalıştığı konusunda bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Sadece hobi kazandırmak için değil hak ve sorumluluklarını yerine getirmesi ve öğrenmesi amacı ile satın alınacak elektronik kumbaralar ile para biriktirerek tutarlı birer birey olmanın önemli olduğu da öğretilmektedir. Eğitsel amaçlı hazırlanan şekiller ve sayıların bulunduğu oyuncaklar 0-1 yaş arası çocukların nesneleri sayma, kolay kavrama ve el becerisini geliştirmesi sağlanmaktadır. Okula başlayan öğrenciler için de elektronik saat öğreticileri işlem öğretici makineler uygun olmaktadır.

Bilimsel ve eğitsel oyuncak çocukların daha bilinçli bir birey olmasını sağlamaktadır. Daha küçük yaşta hem kaliteli bir eğitim hem de güzel davranış ve düşüncelerin gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Bilgisayar, telefon, tablet ve değişik teknolojik ürünlerden çocuklarınızı uzak tutmanızı sağlayacak ve gerekli olduğu zamanlar da doğru kullanmalarından etkili olacak davranışlar aşılanmaktadır. Zararlı programlardan ve radyasyondan etkilenmeleri de önlenmiş olmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi