DVD / CD Rafı

Dvd ve Cd Rafı

Film izlemeyi ve müzik dinlemeyi bir hobi haline getiren film CD’leri ve müzik CD’leri ile kendine bir koleksiyon oluşturan kişilerin evlerin de mutlaka bulunması gereken bir ürün olan DVD ve CD rafı daha düzenli bir görünüm elde etmek için de uygundur.
Aradığınız CD ve DVD’lere anında ulaşmak için de bu raflar sizlere yardımcı olmaktadır. Farklı türlerde ki film ve müzikleri ayırabileceğiniz bölümlü raflar sayesinde anlık duygularınıza tercüman olacak müzikleri elini koymuş gibi bulabilirsiniz.
Eski zamanlar da biriktirilen kasetlerin yerini günümüzde CD’ler almaktadır. Sadece film ve müzikler için de DVD ve CD rafı nikâh ve düğün kayıtları, çocuğunuzun sünnet düğünü CD’si, özel günlerden kalan birkaç video kaydı ve tatiller de çekilen fotoğraflar ve keyifli anların ölümsüzleştirildiği videoların bulunduğu CD’ler içinde gerekli olmaktadır.
Ayrıca geçmişinize ait mezuniyet töreni, iş davetleri gibi organizasyonların da yer aldığı CD’ler için DVD ve CD rafı gerekli bir üründür. Farklı tasarımları ile oturma odalarını ve salonları sinema salonu havasına büründüren bu ürün dikdörtgen ve kare şeklinde tasarlanmaktadır.
Mobilyalarınız ile uyum sağlayacak renklerde hazırlanan çeşitli raflar duvara sabitlenerek eşyaların daha düzenli dağılımı sağlanmaktadır. Duvar renginin zıt rengine boyanmış olan raflar alan da modern ve estetik bir hava estirmektedir. Oval kesim hatlarına sahip raflar ve L oturma grupları bütünlük sağlamaktadır.

Filtreleme

Fiyat

TL

Marka

Şehir seçimi