Duvar Rafı

Duvar rafları, yaşam alanlarında işlevsel aynı zamanda göz zevkimize hitap eden bir dekorasyon elemanıdır. Günümüzde oturduğumuz evlerin metrekareleri küçülmekte ve büyük oturma salonları mazide kalmaktadır. Tüm bunlara rağmen her evde okunan kitaplar, sevdiklerimizi çerçeveleyen resimlikler, anıları barındıran biblolar vardır. Küçülen yaşam alanlarında büyük kitaplıklar koyacak vitrinlerle süsleyecek yerlerimiz kalmamıştır. Böyle bir durumda işlevselliği ve yer kaplamamasından dolayı duvar raflarını tercih etmek akıllıcadır.
Duvar rafları oldukça dekoratif bir görünümle odalarımıza şıklık katar. Ahşap, metal, ferforje, plastik, sunta olmak üzere farklı malzemelerden üretilir. Zevkimize göre özgün dizaynlar oluşturabilecek şekilde uygulaması kolay bu duvar raflarını kendimiz de monte edebiliriz. Bazı raflar gizli ayaklı olup karşıdan baktığınızda duvarın bir parçasıymış gibi görünür. Bu tarzda olanları son günlerde çok yaygındır. Yaşam alanlarına modern bir hava katar. Çok farklı renklerde oldukları için evinize uygun olanını seçmekte zorlanmazsınız. Bazıları ferforje ayaklıdır. Bu ayaklar üzerine ahşap lake raf seçeneklerinden birini kullanarak şık duvar rafları oluşturmak mümkündür.
Sitemiz bilio.com da bulunan sayısız farklı model ve fiyattaki duvar raflarının bir kısmı demonte olup, içinde gerekli olan araç gereç ve vidalarla kolayca kurulumunu yapabileceğiniz şekilde gönderilir. Aynı zamanda içinde kolay kurulum şemaları bulunur. Sizler bu şemalar ve ambalaj içindeki diğer araç ve gereçlerle duvar raflarınızı monte edebilirsiniz. Raflarınızı seçerken dirençli olmasına, eğilmemesine ve dış etkenlerden etkilenmemesine dikkat edilmelidir. Kitaplarınızı, televizyonunuzu koymayı düşündüğünüz duvar raflarının ağırlığa karşı dayanıklı malzemeden yapılıp yapılmadığına bakmak gerekir.
Aynı zamanda ekonomik olmasını da önemsemeliyiz. Biz bilio.com olarak sizler için en ucuz, en işlevli, en farklı modelleri araştırdık. Sizlere ise sadece bu duvar raflarını inceleyerek en ucuz ve en kaliteli olanını seçmek kalıyor.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi