Duvar Macunu

Duvar Macunu

Duvar macunları inşaatlarda duvarların düzeltilmesi için kullanılan ve duvarların pürüzsüz görünmesine yardımcı olan ürünlerdir. Bu ürünler yardımı ile duvarlar çok düzgün olmakta ve duvarların tam bir düzgünlük içerisinde pürüzsüz görünmesi mümkün olmaktadır.
Duvar macunu özellikle evlerini tadilat yaptırmak isteyen insanların kullandığı ürünlerden olmaktadır. Duvarlarında çatlak bulunan ve bunun görüntüsünden hoşlanmayan bireyler evlerinin duvarlarında bulunan bu çatlağı gidermek adına duvar macunu kullanmakta ve bu şekilde evlerinin duvarlarındaki çatlağın gitmesini sağlamaktadır.
Evlerin ya da oturdukları mekânları tadilat yaptırmak isteyen kişilerin duvarlarında kötü görüntülerin giderilmesi amacı ile de kullandıkları bu ürünler kullanıldıkları zeminde düzgünlük oluşturmakta ve bu zeminin daha güzel görünmesine yardımcı olmaktadır.
Evlerde veya mekânlarda kullanılan duvar macunundan beklenilen verimin alınabilmesi açısından kullanılan duvar macunlarının kaliteli malzemeden yapılmış olması gerekmektedir. Bunun tersi durumda duvarlardaki çatlağın ya da kötü görüntünün giderilmesi için kullanılan duvar macunları kullanılan yüzeyin daha kötü görünmesine sebep olmaktadır. Kaliteli ve bu sektörde yıllardır var olan markaların ürettikleri duvar macununun kullanılması insanların evlerin ya da işyerlerinde duvar macunu kullanarak ulaşmak istediği hedefe ulaşabilmesini sağlamaktadır.
Yapılan ya da tekrar tamir edilen işlerde hangi amaç için kullanılırsa kullanılasın kaliteli ve marka olan duvar macunu kullanımı bu macunu kullandıktan sonra macundan alınan verimin maksimum düzeyde olmasını sağlamakta ve duvarlardaki çatlakların ve kötü görüntünün ortadan kaybolmasına yardımcı olmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
MasterCare Autoset Polyester Macun HRMAR375556 Yorum yaz

Nerelerde Kullanırım ? İki bileşenli pazarlar için özel tasarlanmış, yüksek dolgulu, çekimi kolay, gözenek bırakmayan ve kolay zımparalanabilen polyester esaslı bir macundur. Yüksek yapışma özelliği olup, dolgu yoklama amaçlı kullanılır. Çekme ve çatlama yapmaz. 20°C’de 5-8 dakika ...

  • Karşılaştır
Baslac 1,80 Galvaniz ve Aluminyum Polyester Macun 2K HRMAR010047 Yorum yaz

Baslac ? BASF Dünyanın en büyük OTO BOYA ve Bakım Hırdavat ürünleri üreticisi tarafından ALMANYA'DA üretilmektedir.Her ürün teknik,profesyonel ve sonuç odaklı tedavi edici ürünlerdir. Nerelerde Kullanırım ? Çıplak Çelik ve Dökme Demir Galvanize Çelik Alüminyum Tüm metaller Ürün ...

  • Karşılaştır