Duş Teknesi

Banyolarımız evlerimizin en önemli bölümlerinden biridir. Renkli seramiklerle döşenmiş, cam tuğlalarla dekore edilmiş, şık lavabosu, duş teknesi olan kusursuz bir banyo her kadının tercihidir. Çocuklar rutubetsiz, kaymayan zemine sahip, hijyenik bir banyoya girsin ki gözü arkada kalmasın ister. Çoğu zaman banyolardaki rutubetin sebebi altına su sızdıran duş tekneleridir. Genelde havalandırmalara bakan banyolarımızda duş teknelerinden sızan su kuruyamaz. Günümüzde bu sorunu ortadan kaldıran teknolojide, farklı boyutlarda ister kabinli ister kabinsiz sayısız duş teknesi seçeneği vardır. Bunlardan birini alıp rutubetsiz sağlıklı bir banyoya sahip olmak mümkündür.
Bazı kadınlar örtü, perde tutkularından vazgeçemediği için kabinsiz duş teknelerini seçerler. İsterler ki birbirinden farklı duş perdeleri taksınlar, çamaşır makinesine atıp yıkasınlar. Değişiklik yapma imkanının daha geniş olduğunu temizlemenin daha kolay olduğunu düşünürler. Bu fikirde olanlar için köşeli ve yuvarlak olmak üzere bakalit, metal yada seramikten yapılmış farklı duş tekneleri vardır. Bazıları kaymaz zemine sahiptir. Banyonuzun ölçülerine uygun bir duş teknesini mutlaka bulursunuz. Bir farklı gurup ise kabinli duş teknelerini tercih ederler. Çünkü onlar su sızıntısını banyolarında görmek istemezler. Duşa kabinler değişik cam dokusu, rengi ve desenleri ile sayısız seçenek sunarlar. Bazıları dijital kabinler olup müzik dinleme imkanı sunarken, bazıları da jakuzilidir. Her banyo ölçüsüne uygun bir duşa kabin bulabilirsiniz. Bir kısım kabinlerin duş tekneleri kaymayan zemine sahiptirler ve hiçbiri asla sızdırma yapmazlar. Böylece banyolarınızda rutubet kabusunu yaşamazsınız.
Banyonuzdaki duş teknesi ölçüsünü alın ve tercih yapmadan önce mutlaka bilio.com a bakın. Birbirinden farklı tasarımlarda ve kalitede yüzlerce duş teknesini ve duşa kabini inceleme imkanına sahip olacaksınız. Size en uygun özelliklere sahip en ucuz duş teknesini yada duşa kabini seçecek siparişinizi verecek ve gelip kurmalarını bekleyeceksiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi