Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Duru ×

Duru Duş Jeli, Köpük Banyosu

Duş Jeli ve Köpük Banyosu Ürünler ile Gün Boyu Işık Saçın

Günümüzde kozmetik ve kişisel bakımın vazgeçilmez ürünlerinden
olmuştur artık duş jeli ve köpük banyosu ürünler. Güne kendinizi çok iyi hissederek başlamak için duşta kullanacağınız duş jeli ya da akşam yorucu bir işgününden sonra yapacağınız köpükler içinde bir banyo sizin için en güzel tercihtir çoğu zaman. Kişisel temizliğin yanı sıra, yumuşacık bir cilt, mis kokulu köpükler içinde bir banyo adeta spa etkisi yaparak canlandırır.
Çiçek kokularını tercih edenler için gül, lavanta, zambak, aloe vera’lı olanlar; meyve kokularını sevenler için çilek, bergamot veya diğer güzel kokulu meyvelerden yapılmış olanlar mevcuttur. Sadece baylar için üretilen çeşitler, organik olanlar veya vücut şampuanı, duş jeli ve köpük banyosu olmak üzere birçok fonksiyonu bir arada olan ürünler de bu kategoride yer almaktadır. Belli başlı markalar ise Avon, Nivea, Palmolive, Sebamed, Yves Rocher, Duru, Rebul ya da ünlü kozmetik markalarının çıkartmış olduğu Versace, Calvin Klein, Burberry, Carolina Herrera’dır.
Bilio com’da tüm çeşitlere geniş bir yelpazede ulaşarak inceleme avantajına sahipsiniz. En uygun ve kaliteli ürünleri karşılaştırma kolaylığı ile size en uygun olan tercihi yapabilirsiniz. Avantajlı ürünleri bir arada görerek, 500 mg, 750 mg ve istenilen ağırlıktaki ürünleri seçebilirsiniz. Duş Jeli Köpük Banyosu Bilio com’da dışarıda birçok mağaza, market ya da parfümeri dolaşıp, yorulup, kararsız kalmak yerine, oturduğunuz yerden tüm markaları karşılaştırarak isteğinize ve bütçenize en uygun ürünü birkaç tıkla seçebilmenizi kolaylaştırıyor. Bu sayede hem zamandan tasarruf, hem evinizin rahatlığında keyifli alışveriş yapmanın farkını hissedeceksiniz. Unutmayın sağlık ve güzelliğin yolu muhteşem bir banyodan geçer. Banyoda kullandığınız ürünün niteliği ve size uygunluğunun tazelediği enerji ile çevrenize gün boyunca ışık saçarsınız.

Duru Gourmet Mango Dondurma Duş Jeli 500 ml

Yorum yaz

Duru Gourmet Mangolu Dondurma Duş Jeli 500ml + Duru Gourmet Mangolu Dondurma Duş Jeli 250ml Hediye ...

  • Karşılaştır
Duru Duş Jeli Gizemli 250 ml

Yorum yaz

Duru Duş Jeli Gizemli 250 ml. GIZEMLI DOĞU Gizemli doğunun baş döndürücü baharatları "Safran Çiçe...

  • Karşılaştır
Duru Shine Duş Jeli 250 ml Yakut

Yorum yaz

Duru shine duş jeli formülündeki yakut özleri sayesinde sizi rahatlatarak olumlu düşünmenize etki eder. Içten gelen güzelliğinizi açığa çıkarır ve kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar.

  • Karşılaştır
Duru Perfume Duş Jeli Lilyum 500 ml

Yorum yaz

Tüm ürünlerimiz yetkili distribütörlerden temin edilmekte olup %100 orjinaldir...

  • Karşılaştır
Duru Shine Duş Jeli 250 ml Inci

Yorum yaz

Bir önceki hayatında prensestin Değilsen de öyle hissetmen için birebir Kaşmir ve inci katkılı duş... Tenine dokunduğunda kaşmire dokunmuş gibi hissedebilirsin. Bu eşsiz bir yumuşaklık ve pürüzsüz olma hali demek. Alışık değilsen korkma Incinin koruyucu ve ışıltılı ...

  • Karşılaştır
Duru Shine Duş Jeli İnci 500 ml

Yorum yaz

Tüm ürünlerimiz yetkili distribütörlerden temin edilmekte olup %100 orjinaldir...

  • Karşılaştır
Duru Gourmet Vişneli Duş Jeli 500 ml

Yorum yaz

Duru Gourmet Vişneli Turta Duş Jeli 500ml + Duru Gourmet Vişneli Turta Duş Jeli 250ml Hediye Vişn...

  • Karşılaştır