Duru Duş Jeli, Köpük Banyosu

Duş Jeli ve Köpük Banyosu Ürünler ile Gün Boyu Işık Saçın

Günümüzde kozmetik ve kişisel bakımın vazgeçilmez ürünlerinden olmuştur artık duş jeli ve köpük banyosu ürünler. Güne kendinizi çok iyi hissederek başlamak için duşta kullanacağınız duş jeli ya da akşam yorucu bir işgününden sonra yapacağınız köpükler içinde bir banyo sizin için en güzel tercihtir çoğu zaman. Kişisel temizliğin yanı sıra, yumuşacık bir cilt, mis kokulu köpükler içinde bir banyo adeta spa etkisi yaparak canlandırır.
Çiçek kokularını tercih edenler için gül, lavanta, zambak, aloe vera’lı olanlar; meyve kokularını sevenler için çilek, bergamot veya diğer güzel kokulu meyvelerden yapılmış olanlar mevcuttur. Sadece baylar için üretilen çeşitler, organik olanlar veya vücut şampuanı, duş jeli ve köpük banyosu olmak üzere birçok fonksiyonu bir arada olan ürünler de bu kategoride yer almaktadır. Belli başlı markalar ise Avon, Nivea, Palmolive, Sebamed, Yves Rocher, Duru, Rebul ya da ünlü kozmetik markalarının çıkartmış olduğu Versace, Calvin Klein, Burberry, Carolina Herrera’dır.
Bilio com’da tüm çeşitlere geniş bir yelpazede ulaşarak inceleme avantajına sahipsiniz. En uygun ve kaliteli ürünleri karşılaştırma kolaylığı ile size en uygun olan tercihi yapabilirsiniz. Avantajlı ürünleri bir arada görerek, 500 mg, 750 mg ve istenilen ağırlıktaki ürünleri seçebilirsiniz. Duş Jeli Köpük Banyosu Bilio com’da dışarıda birçok mağaza, market ya da parfümeri dolaşıp, yorulup, kararsız kalmak yerine, oturduğunuz yerden tüm markaları karşılaştırarak isteğinize ve bütçenize en uygun ürünü birkaç tıkla seçebilmenizi kolaylaştırıyor. Bu sayede hem zamandan tasarruf, hem evinizin rahatlığında keyifli alışveriş yapmanın farkını hissedeceksiniz. Unutmayın sağlık ve güzelliğin yolu muhteşem bir banyodan geçer. Banyoda kullandığınız ürünün niteliği ve size uygunluğunun tazelediği enerji ile çevrenize gün boyunca ışık saçarsınız.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Şehir seçimi

 
Duru Perfume Duş Jeli Orkide 250 Ml 5,00 / 5 Yorum yaz

Duru Perfume Duş Jeli Orkide 250 ml

  • Karşılaştır
Duru Perfume Pembe Sakayik 500Ml Yorum yaz

Nihai çiçek özlü cazibenbsp;nbsp;Pembe Sakayik

  • Karşılaştır